MALÝ PRINC – NEZAPOMENUTELNÁ SHOW POPRVÉ V PRAZE! Generacemi milovaný příběh ožívá! 27. – 31. 3. Kongresové centrum Praha – 7 představení

Vychutnejte si znovu kouzlo a tu pravou podstatu nesmrtelného dobrodružného příběhu Malý princ z pera Antoine de Saint-Exupéryho! Ten k nám přichází v jedinečném, novém scénickém zpracování a doslova ožívá v nezapomenutelné show plné hudby, tance, herectví, akrobatických prvků a videomappingu. Show Malý princ již 27. – 31. března, v 7 originálních představení v pražském Kongresovém centru!

Po nadšeném přijetí a vyprodaných představení v Paříži, Sydney a Dubaji a odehrané sezóně na newyorské Brodwayi, konečně míří unikátní show spojující divadlo, tanec, akrobacii a průkopnickou technologii videomappingu i k nám do Prahy! Díky exkluzivnímu scénickému zpracování se malý i velký divák stává doslova součástí už tak jedinečného díla a oblíbeného dobrodružného příběhu. Neopakovatelný audiovizuální zážitek vtáhne do děje naprosto každého!

Diváci se navíc v Praze mohou těšit na herce, tanečníky a akrobaty, které s představením absolvují celosvětové tour, včetně proslulé Brodwaye a už nyní jsou tak zárukou nezapomenutelného zážitku a kulturní podívané skutečně na světové úrovni. To vše v originální francouzské režii, kostýmech a scéně, kompletně ve francouzštině s přehlednými českými titulky.

Malý princ v novém scénickém zpracování poprvé v Praze, v Kongresovém centru, hned v 7, po sobě jdoucích, představeních!

27. 3. – 20:00

28. 3. – 20:00

29. 3. – 20:00

30. 3. – 16:00 a 20:00

31. 3. – 16:00 a 20:00 Vstupenky k dostání v předprodejní síti TicketLive. https://www.ticketlive.cz/cs/event/the-little-prince-praha-2024-prehled

Cena:

od 1 390 Kč

Zdroj: Malý princ

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama