Módní událost roku: ART FASHION SHOW JITKA KLETT 2023

Rozkvetlá zahrada prvorepublikové vily módní návrhářky Jitky Klett na pražských Vinohradech, kde se nachází její módní salon, se stala svědkem naprosto unikátního uměleckého projektu. Návrhářka známá citem pro umění poskytla dvěma stovkám pozvaných hostů harmonické spojení módy, hudby, zpěvu a tance.

Jedinečná módní přehlídka s nejnovějšími kreacemi módní návrhářky Jitky Klett tak byla pastvou nejen pro oči. Přehlídka totiž probíhala za hudebního, tanečního a pěveckého doprovodu. Hosté tak chvílemi nevěděli, na co upřít svou pozornost, neb produkce probíhala na mnoha místech paralelně. Zatímco modelky procházely po chodnících kolem sedících hostů, v otevřených balkónových oknech, přímo nad hlavami přítomných, probíhala hudební produkce a na zatravněném prostoru taneční. Nadšení diváci odměnili potleskem ve stoje přehlídku obou značek:

JK KLETT, která se představila módní kolekcí LUNA 2023 inspirovanou fotografiemi slovenského exprezidenta Rudolfa Schustera

JITKA KLETT COUTURE, módní kolekce SPLYNUTÍ inspirovaná siluetou ženského těla. Klobouky pro tuto kolekci byly vytvořeny ve spolupráci se známou modistkou Jolanou Kotábovou. Originální modely doplňoval stejně tak jedinečný make-up, o který se postarala společnost Infokrása. Nevšední účesy byly dílem kadeřnického salonu Franck Provost.

Hudební dramaturgii velkolepé show bravurně zvládla Zdeňka Žádníková a taneční choreografii Andrea Straková. Hosté si poslechli houslového virtuóze Jaroslava Svěceného, zazpívala Maella, česká zpěvačka, která přiletěla z Londýna, kde žije, Varine Mkrtchyan, Eliška Bučková nebo Markéta Laštovičková. Tanečním vystoupením zaujaly Daria Lazucová, Markéta Šandová, Adéla Libalová a Veaceslav Burlac.

Tuto velkolepou módní událost si nenechala ujít řada významných hostů, především ze sféry Top businessu jako například Simona Kijonková s manželem, ale také významní podnikatelé ze zahraničí, jako je prezidentka Oriental FAshion Week v Paříži Hind Joudar nebo majitelé největší z textilních výstav VIPTEX Turecko. Show si nenechal ujít ani známý odborník na ženskou krásu ze Slovenska Jozef Oklamčák, zpěvačka Leona Machálková, influencerka Nela Slováková nebo slovenská herečka Jana Kolesárová.

Tak velký projekt se samozřejmě neobešel bez podpory partnerů, kterým patří poděkování. Společnost UEPA – advokáti, Stop Cafe ORLEN Benzina, která hosty hýčkala kvalitními produkty, jež dobrým vínem doplnila společnost ADVIVUM.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama