Nejdokonalejší ochrana před sluncem? UV filtry, beta-karoten a sladkovodní řasy!

Moderní UV filtry, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas – to je kombinace, kterou obsahuje nejžhavější novinka v prevenci proti slunečnímu záření – nový Essenté Ochranný krém SPF 30.

Pokožku je dnes potřeba velmi intenzivně chránit nejen před buněčným poškozením způsobeným UVA/UVB zářením, ale také před jinými druhy elektromagnetického záření, jako je Wi-Fi nebo modré světlo.

“Dlouho jsme proto vyvíjeli přípravek, který toto vše zajistí a nakonec jsme zvolili kombinaci moderních UV filtrů, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas. K tomu jsme přidali extrakt z rozmarýny a vitamín E, které společně chrání buňky před oxidačním stresem, posilují kožní bariéru a zabraňují tak předčasnému stárnutí pokožky. Obsažený olej z katránu etiopského a panthenol pak pleť zklidňují, hydratují a dodávají jí hebkost,” říká Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie.

Nový Essenté Ochranný krém SPF 30 je navíc unikátní tím, že má na pleti matující efekt. Koupíte ho na Moje.essente.cz za 640 Kč.

Jak zajistit, aby byla pleť neustále chráněná před sluncem

Essenté Ochranný krém SPF 30 je díky obsahu aktivních látek vhodný i jako běžný denní krém v letních měsících, protože se dokonale postará o veškeré potřeby pokožky.

“Krém naneste na pleť před zahájením slunění – rovnoměrně a v množství jedné čajové lžičky. Pokud chcete pokožku skutečně dobře ochránit, nanášejte krém každé dvě hodiny a vždy, pokud jste jeho ochrannou vrstvu poškodili zvýšeným pocením, koupáním či po osušení ručníkem. Vyvarujte se slunci v poledních hodinách,” radí Denisa Jasinská.

Denisa Jasinska

Tip odbornice: V případě, že máte jakýkoliv specifický problém s pletí, zejména pokud trpíte výskytem pigmentových skvrn, máte citlivou nebo velmi světlou pleť, je vhodné používat přípravek s SPF 50. Česká kosmetická značka Essenté nabízí Ochranný krém SPF 50 se stejně unikátní kombinací aktivních látek jako u Ochranného krému SPF 30, ale s vyšší ochranou. Koupíte ho na moje.essente.cz za 650 Kč.

Zdroj: Essenté

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama