Objevte kouzelné spojení pomeranče a zázvoru v TEEKANNE Ginger & Orange

Teploty přes den pomalu ale jistě stoupají, avšak rána mohou být ještě chvíli chladná. Pokud se vám nechce z vyhřátých peřin, zkuste si uvařit šálek lahodného čaje TEEKANNE Ginger & Orange, který vás potěší ovocnou chutí s exotickým nádechem.

Ačkoli pomeranče má většina z nás spojené především se zimní či naopak letní sezónou, nemusíme se jejich lahodné citrusové chuti vzdávat ani na jaře. Sladké a šťavnaté tóny pomerančů skvěle doplňuje pikantní zázvor. Je svěží, má prohřívací a povzbuzující účinky a díky jemné štiplavosti dodává ovocnému čaji další chuťový rozměr.

Kromě toho má zázvor pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru, stejně tak jako listy stévie, která je oblíbeným přírodním sladidlem, protože neobsahuje žádné kalorie. Nechybí ani sladká voňavá skořice, která podtrhuje lehce orientální ladění čaje TEEKANNE Ginger & Orange. Ideální pro zahřátí v chladném ránu a nakopnutí do nového dne.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Ovocné čaje TEEKANNE Ginger & Lemon jsou k dostání za cenu xx Kč.

Zdroj: TEEKANNE

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama