Objevte skvělé mléčné výrobky bez laktózy z řady Nature’s Promise Free From

Vůně rozpečeného sýra, lahodná jarní tvarohová pomazánka i každodenní porce zdravého jogurtu. O to vše se nemusí připravit ani lidé s intolerancí laktózy díky řadě Nature’s Promise Free From. V prodejnách Albert najdete celou řadu bezlaktózových výrobků, a to od základních surovin jako je mléko a máslo až po bohatou nabídku sýrů či jogurtů.

Sýry bez laktózy z řady Nature’s Promise Free From

Neochuzujte svůj oblíbený sendvič o skvělý sýrový podtón a doveďte ho k dokonalosti třeba s plátkovou Goudou bez laktózy. Milovníci sněhobílého měkkého sýru si své oblíbené saláty, caprese a spoustu dalších jídel mohou připravit z Mozzarelly bez laktózy. Na své si přijdou i fanoušci ušlechtilých plísní, pro které řada Nature’s Promise Free From připravila Sýr s modrou plísní nebo oblíbený Camembert, jak jinak než bez laktózy, zato s plnou a bohatou chutí.

Máslo, mléko i tvaroh bez laktózy Nature’s Promise Free From

Život bez másla a mléka by nebyl vůbec snadný. Naštěstí v každé prodejně Albert najdete i tyto dvě základní suroviny v bezlaktózové variantě, a tak mohou i lidé s nesnášenlivostí mléčného cukru stále zažívat jemnost a barvitost všech základních i důmyslných jídel a nápojů z těchto ingrediencí. Máslo a mléko bez laktózy z řady Nature’s Promise doplňuje i další podstatný komponent české kuchyně, kterým je klasický polotučný tvaroh.

Pestrý výběr bezlaktózových jogurtů Nature’s Promise Free From

Jogurt plný zdraví prospěšných bakterií, které se schovávají za pojmem jogurtové kultury, svědčí tělu a jeho příjemná chuť zase duši. K snídani i na svačinu můžete sobě i své rodině nachystat do ledničky kvalitní jogurty bez laktózy Nature’s Promise Free From. V chlazené sekci obchodů Albert na vás čekají jogurty v lahodné verzi s malinami, vanilkou nebo čokoládou, a pokud chcete dát přednost bílému jogurtu bez příchuti, zaručeně vás potěší jogurt Nature’s Promise Free From Bifido.

Zdroj:  Albert

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama