Osvěžte si léto s novou příchutí Tic Tac a vyhrajte lístky na festival

Konečně se vrátilo sluníčko a s ním i bezstarostná letní nálada, ke které se skvěle hodí nová svěží limitovaná edice Tic Tac Flamingo Cherry Lemonade. Nové dražé s chutí třešní a citronu se nese v barvách plameňáka. Se všemi příchutěmi Tic Tac navíc můžete soutěžit o vstupenky na jeden z největších hudebních festivalů v Evropě Lollapalooza a těšit se na nové zážitky s přáteli.

K ovocným příchutím ikonického dražé Tic Tac pro letošní sezonu přibyla i originální verze Tic Tac Flamingo Cherry Lemonade inspirovaná letní pohodou a osvěžením u vody. A protože léto patří i hudebním zážitkům pod širým nebem, můžete s Tic Tac soutěžit o 100 stylových letních kloboučků, ale především o 2 vstupenky pro 25 výherců na hudební festival Lollapalooza i s ubytováním, který se koná od 7. do 8. září v Olympijském parku v Berlíně.

A jak se do soutěže zapojit? Kupte si v období od 15. května do 15. června 2024 jednu z příchutí Tic Tac a účtenku zaregistrujte na webu TicTac.cz. Pak už si jen držte palce, abyste vyhráli lístek na festival pro sebe a jednoho z vašich přátel.

Zdroj: Ferrero

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama