Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového umění

Moderní doba si žádá moderní řešení a právě to nabízí Automatické Espresso od značky Sencor. S tímto prémiovým pomocníkem si doma můžete užívat dokonalého šálku espressa nebo lunga, kdykoli se vám zamane. Díky jeho špičkovým funkcím a výkonnosti se budete cítit jako v oblíbené kavárně, a to v pohodlí vašeho domova.

Špičkový design a jednoduchá obsluha

Přístroj SES 7300BK (cena: 7 999 Kč) překvapí elegantním designem a kompaktní velikostí, díky čemuž se hodí do každé moderní kuchyně. Prémiový barevný LED panel s dotykovými tlačítky zajišťuje jednoduchou a intuitivní obsluhu. S funkcemi MyCoffee a Double Espresso si každý uživatel přizpůsobí svou kávu přesně podle svých preferencí.

Kvalitní káva bez námahy

Tlak čerpadla o síle 19 barů zaručuje vynikající kvalitu každého šálku kávy. Díky patentované spařovací jednotce a mlýnku z nerezové oceli je každý šálek plný bohatých chutí a aroma. Navíc zvládne vaši oblíbenou kávu připravit za pouhých 42 sekund, což vám umožní si rychle a jednoduše dopřát lahodný nápoj bez zbytečného čekání.

Komfort a praktičnost

Přístroj nabízí i další funkce, které usnadňují každodenní užívání. Například funkce horké vody zajistí rychlou přípravu americana nebo čaje. Systém předspaření zajišťuje plnější chuť každého šálku kávy. Díky ECO režimu a automatické samočisticí funkci je provoz tohoto zařízení šetrný k životnímu prostředí a zároveň uživatelsky přívětivý. To všechno společně s moderním designem a kompaktní velikostí z něj činí nejen špičkový kávovar, ale také dokonalého společníka pro každodenní chvíle pohody.

Nechte se unést vůní čerstvé kávy a užijte si jednoduchost obsluhy tohoto špičkového přístroje, který přináší kávový zážitek přímo k vám domů. Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového umění a dopřejte si každé ráno luxusní kávový rituál přímo ve vaší kuchyni.

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků; široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologii a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. www.sencor.cz

Zdroj: Sencor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama