Plnej kotel: Co ti říká driftování?

Třetí díl pekelně zábavného pořadu za hranicí motorismu, plného skečů, bourání mýtů, speciálních hostů a výzev Plnej kotel uvidíte na Prima COOL 26. února. Oblíbená moderátorská dvojice Michal Suchánek s Richardem Genzerem jede na plnej kotel. Testování aut v podobě, jakou jste ještě neviděli!

Ve třetím dílu zábavné auto-moto talkshow plné výzev se moderátorská dvojice Richard Genzer a Michal Suchánek pustí do vymazlené přestavby vozu Fiat Punto pro bratrance Zdendu Kubrta. Její součástí bude třeba vychytané cestovní WC, umyvadlo, žebřík, bazén nebo stan. Milovníci vůně zahřátých pneumatik i výfuků si přijdou na své, řeč bude o tuningu i driftování. A chybět nebude ani rozhovor s těmi nejzasvěcenějšími – driftery Víťou Vavrečkou a René Lisem. Jak v driftu obstojí upgradovaný Fiat Punto?

Do pojízdného studia si tentokrát moderátoři pozvou motocyklového závodníka, vítěze Grand Prix Číny a Grand Prix Austrálie Lukáše Peška. S tím proberou jeho první vůz, zjistí, jak se dopravuje na závody, a chybět nebude ani výčet několika zásadních rozdílů mezi motorkou a autem. Bude mít host šanci vyhrát soutěž Leknín roku?

Sledujte další díl pořadu Plnej kotel 26. února večer na Prima COOL.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama