PŘESTALO PRŠET! BÁRA ZMEKOVÁ CHYSTÁ NOVÉ ALBUM A PŘEDSTAVUJE NOVÝ SINGL

Bára Zmeková představuje první píseň z chystaného alba, které vyjde v polovině března na labelu Tranzistor. Nový singl s názvem „Přestalo pršet“ bude pro fanoušky hudebním překvapením a Bára k němu se svým týmem připravila osobitý videoklip.

Na videoklipu k písni „Přestalo pršet“ spolupracovala autorka s Robertem FormanemPetrem Zmekem a Ivou Kůrkovou. Animace vytvořil Jáchym Nádvorník.

“Na natáčení jsme pozvali přátele i rodinu a pak se celý sál proměnil v jedno velké divadlo. V dnešní době, kdy je digitální prostor zcela zahlcený, mi přišlo důležitější vytvořit něco, co bude zážitkem samo o sobě v daný moment. A to, že v klipu vystoupila i moje jedna devadesátiletá babička a prastrýc, je pro mě neskutečně cenné a jsem vděčná, že se nám takovou vzpomínku podařilo zachytit,” říká o vzniku videoklipu Bára Zmeková.

Chystané album „Jediný na světě“ bude obsahovat 11 autorských písní, a kromě stálých spolupracovníků se objeví i mnoho exkluzivních hostů. Naplánované je turné, které zahájí Zmeková křtem v pražském Paláci Akropolis 17. dubna. Následovat bude 18.4. Kabinet Múz Brno, 19.4. Jazz Tibet Club Olomouc a 20.4. Klub Provoz Ostrava. Album vydá Tranzistor label na LP, CD i digitálně.

Předprodej Akropolis: https://1url.cz/NuOpL

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama