Prošel první casting na Muže roku

Jitka Sedláčková najela na správnou životosprávu. Stejně jako uchazeči o finále soutěže Muž roku

Herečka Jitka Sedláčková dostala pokárání od lékařů. Málo pije a nepravidelná strava při hereckém životě také není ideální. Má zvýšený cholesterol a hrozí, že od lékaře vyfasuje prášky. Herečka se zařekla, že pitný a stravovací režim upraví a hlavně ho bude dodržovat. O správnou životosprávu se starají také účastníci prvního castingu soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku, kde do castingové poroty Jitka Sedláčková zasedla a nejen ona, ale i producent Gabriel Grillotti, MUDr. Zuzana Macko z Kliniky Face Expert, Petra Dobrovská majitelka Knihy Dobrovský, Mužové roku Matyáš Hložek, František Knobloch, Dominik Chabr či Rostislav Procházka, pojišťovák Honza Jan Ondroušek či Barbara Kirchnerová redaktorka z TV Prima.

„No, já jim to moc nevěřím, ucházejí se o soutěž. Já když jdu do divadla na casting, tak se také dělám hubenější. Taky si vezmu stahovací prádlo a dělám, že jsem štíhlá. Myslím, že principy správné výživy se mají občas porušit, aby člověk věděl, že žije, že se může přejíst, přepít, přejásat. Můj partner rád a dobře vaří a právě od toho mám ten cholesterol,“ smála se Jitka Sedláčková, ale obratem vážně dodala: „Já jsem pro zdravou stravu, dneska už také do pusy nedám kdeco. Vybírám si, kde to kupuju, odkud potravina pochází. Klidně si uvařím i na vodě. Nechci brát léky. Chci to vybojovat sama za sebe. Zmenšuji dávky jídla, jím pravidelně, piju vodu,hodně chodím. To je základ.“

Jitka Sedláčková na castingu Muže roku přiznala, že její partner má charakterové rysy, jaké by měl mít Muž roku. „Gentlemanství má v sobě. Kdyby byla soutěž pro gentlemany, ať klidně jde. Myslím ale, že by nešel, protože se nerad sám předvádí,“ usmívala se Jitka Sedláčková a partner Pavel Töpfer jí se smíchem vpadl do řeči: „Když vidím ty mladé muže, je mi z toho smutno. Kdyby ta soutěž byla v květnu 1963, tak do toho jdu. To jsem byl na vrcholu.“

Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo! „Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

Zuzana Bubílková trpí před vystoupením nervozitou. Dovede s tím bojovat

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková má přesně spočítané, kolikrát už zasedla do poroty soutěž Muž roku. Nejinak tomu bylo i letos. Zúčastnila se prvního castingu letošního ročníku, který se konal na pražském Střeleckém ostrově.

„Ředitel soutěže David Novotný mě oslovil před dvanácti lety, jestli bych ho nepodpořila se soutěží Muž roku a od té doby se ráda zúčastňuji. Jsem ráda, že se okruh mladých mužů rozšiřuje o lidi, kteří mají víc odvahy, než předpokladů státse Mužem roku. Ať si to zkusí, ať vidí konkurenci. Fandím mladým lidem, kteří si fandí. My porotci se na to ale musíme dívat střízlivýma očima. Ten muž musí mít nějaké dovednosti a fyzické předpoklady. Konkurz je na to, abychom takové muže našli a poslali je do finálové dvanáctky,“uvedla moderátorka.

Většina mladých mužů se na castingu ocitli úplně poprvé. Překonávají nervozitu, trému. Také Zuzana Bubílková přiznala, že po letech praxe trpí nervozitou. „Já nemám trému z diváků nebo kamery. Jsem spíš nervózní, jestli mé povídání zaúčinkuje, jak bude obecenstvo reagovat. Za ty roky se dokážu na vystoupení koncentrovat. V hlavě si proberu všechny možné situace a snažím se na ně připravit. Jsem připravená i na to, že na mne někdo vykřikne nebo ve studiu praskne žárovka. Je důležité, aby člověk nedal na sobě znát, že uvnitř panikaří. A také ze zkušenosti vím, že když se člověk uvolní a působí bezprostředně, publikum mu odpustí kdeco. Není to o tom, jestli je člověk krásný nebo ošklivý, jde o to, jestli dokáže tu vnitřní pozitivní energii pustit do publika. To samé je u těch kluků. Každý je nějaký, ale pokud je bezprostřední a naváže kontakt, toho rádi pošleme do finále. Mám pocit, že takových kluků je rok od roku víc. Proto je také každý rok čím dál těžší vybrat finálovou dvanáctku.“

Zuzana Bubílková je sběratelkou postřehů, hlášek a situací. Ty potom přetaví v příběhy, kterými baví diváky na vystoupení. I soutěž Muž roku je studnicí postřehů.„Velký úspěch má historka, kdy popisuji, jak jsem byla na vystoupení finalisty, který dělal skupinový umělecký striptýz. Ten člověk má můj obdiv, protože musí na sobě denně makat a nazkoušet takovou hodinovou show není legrace. Pamatuji si také na adepta, který měl v dotazníku napsáno, že je model a měřil 160 centimetrů. Výšku modela nepotřeboval, protože předváděl a fotil boty. A jsou další zážitky,“ smála se Zuzana Bubílková. V porotě zasedl i producent Gabriel Grillotti, MUDr. Zuzana Macko z Kliniky Face Expert, Petra Dobrovská majitelka Knihy Dobrovský, Mužové roku Matyáš Hložek, František Nobloch, Dominik Chabr či Rostislav Procházka, Pavel Višňovský z Jaro Managementu, pojišťovák Honza Jan Ondroušek, Barbara Kirchnerová redaktorka z TV Prima.

Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo!„Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

Veronika Žilková prozradila, jak vybírá adepty herectví. Stejný metr použila při castingu Muže roku

Herečka Veronika Žilková obdržela důležitý úkol. Na prvním castingu letošního ročníku soutěže Muž roku obdržela funkci předsedkyně poroty a nezvyklé role se zhostila s energií sobě vlastní. Šlo jí to náramně, protože zúročila zkušenosti s přijímaček na hereckou školu.

My jsme se takto s ředitelem soutěže Davidem Novotným domluvili. Dvacet let sedím u přijímaček na herecké školy, kde během 5 minut musím poznat, kdo je například Marek Lambora, kterého jsem přijímala na konzervatoř, nebo kdo je Aleš Cibulka, kterého jsem přijímala na „vošce“. Je to systém, kdy se snažíte adepta dostat z jeho komfortní zóny, aby nevyprávěl, co si doma připravil, ale aby porota měla šanci toho člověka poznat. Jak je na tom fyzicky, jak mu to myslí, jak je jazykově vybavený a podobně,” uvedla Veronika Žilková, kde mimo jiné zasedl v porotě i producent Gabriel Grillotti, MUDr. Zuzana Macko z Kliniky Face Expert, Petra Dobrovská majitelka Knihy Dobrovský, pojišťovák Honza Jan Ondroušek, Mužové roku Dominik Chabr, Matyáš Hložek, František Knobloch, Rostislav Procházka či Barbara Kirchnerová redaktorka z TV Prima.

Herečka také hned odstranila židli, na které účastníci castingu usedají před porotu. „Na podiu při soutěži Muž roku také finalisté nesedí. Musíme vidět, jestli se dovedou pohybovat. Je to řeč těla. Po tom všem musí mít ještě charisma a osobní kouzlo. Takovému člověku nějakou tu fyzickou nedokonalost odpustíte. Je to stejné jako u herců.“

Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo! „Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském na Střeleckém ostrově.

Anna Julie Slováčková žádného fešáka už nehledá. Svého Muže roku má doma

Zpěvačka Anna Julie Slováčková bývá častým hostem aktivit kolem soutěže Muž roku, který před 25 lety založil David Novotný. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se zpěvačka přišla podívat na první kolo castingů Muž roku 2024 na Střeleckém ostrově.

Dlužno dodat, že Anna žádného fešáka nehledá, svého sympaťáka má doma a Anička si nedovede představit, že by šel do soutěže mužské krásy a sympatií. „Můj kluk je pro mě muž roku. A já bych asi nebyla nadšená z toho, kdyby se do takovéto soutěže chystal. Leda by si z toho šel udělat legraci, potom bych ho naprosto podporovala a zasmála se s ním,“ uvedla Anna Julie Slováčková.

Přesto soutěž Muž roku vede v patrnosti. „Já hlavně podporuji ředitele soutěže Davida Novotného, kterého si vážím a spolupracujeme spolu i na jiných projektech. O mně je všeobecně známo, že mužské či ženské soutěže tohoto typu nepodporuji. Myslím, že nejde posoudit člověka podle toho, jak vypadá nebo jak se jeden večer chová. Ale kdybych seděla v porotě a vybírala, zeptala bych se adepta na to, co ho činí opravdu šťastným, a chtěla bych znát pravdivou odpověď. Myslím, že ke štěstí stačí fakt maličkosti.“

Annu Julii Slováčkovou mimo jiné činí šťastnou muzika a její kapela. S tou chystají letní singl, mají před sebou letní koncerty a festivaly. Zpěvačka se také těší na Velikonoce, které tradičně stráví na chalupě. „Budu s bráchou, rodinou a s přítelem na chalupě. Je krásné, když se odpoledne sejde vesnice, většinou už trochu ovíněná, nikdo si na nic nehraje, ňuňáme tam všechna ta miminka, jak lidská, tak zvířecí a je nám dobře. Těším se na to víc, než na Vánoce. Doufám, že na mne hodovníci čekají a dostanu na zadek jarními proutky, ať jsem zdravá,“ těší se Anna Julie Slováčková.

Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo! „Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

Zdroj: Muž roku

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama