Sexy „ultra realistické“ panny se opět předvedou na erotickém veletrhu EROFEST

Sexy silikonové panny se opět předvedou v plné kráse na mezinárodním erotickém veletrhu EROFEST, který proběhne 8. – 9. března v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Novináři i návštěvníci se mohou těšit na tři nejrealističtější panny na trhu a letos poprvé i na nového panáka Josepha, který nenechá žádnou ženu chladnou.

Láska na první dotek

Na své si přijdou i milovníci něžného pohlaví. Divoké a nespoutané kočičky Hilly, Sandra a Shanny jsou připravené vás svádět svými křivkami a neodolatelným pohledem. Budete si na ně moci sáhnout a přesvědčit se na vlastní kůži, že jsou jako živé. Pocítíte netradiční rozkoš, do které se zamilujete na první dotek. „Na veletrhu budeme vystavovat už 4. rokem a pokaždé jsme měli skvělé ohlasy návštěvníků i novinářů,“ říká manažer Naughty Harbor Jan Skalník, který bude na místě se svou kolegyní připraveni vám poradit, jak si užít maximální požitek.

Devadesát, šedesát, devadesát: pořád to funguje

Mužský ideál krásy (s mírami 90-60-90) dokonale splňují Hilly, Sandra a Shanny, které patří k nejprodávanějším silikonovým pannám. Pokud si však s pořízením nebudete jistí, můžete si „ultra realistickou“ silikonovou krásku vyzkoušet na privátu Naughty Harbor na Smíchově. „Nejžádanější panny na privátu jsou Shanny, Sandra a Anette. Mají velká prsa, štíhlí pas a samozřejmě mladý a hezký obličej. Na druhou stranu mezi velmi žádané krásky patří i ty kypré nebo velmi hubené, asijského typu. Za půl hodinky s kráskou zaplatíte 1750 korun, za hodinu pouze 2290 korun,“ prozrazuje Patrik Duda, zakladatel privátu Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz.

Našlapaný program veletrhu

Na návštěvníky veletrhu budou čekat desítky stánků, kde si prohlédnou a vyzkoušejí novinky z erotických pomůcek, spodního prádla či estetiky. Samozřejmostí je i rozmanitý doprovodný program na hlavní stage, kde se odehrávají pikantní vystoupení známých pornohereček, ale i tajuplná sexy vystoupení nádherných burlesek či akrobatických tanečnic. I ženy potěší své smysly. Nebudou chybět i zahraniční hosté jako striptéři z Velké Británie, kteří ukážou doslova vše. Pro milovníky BDSM budou na hlavní stage k vidění Shibari show. Součástí programu budou i zajímavé přednášky i večerní afterparty se skvělými DJ´s. Minulý rok navštívilo EROFEST téměř 17 000 návštěvníků, a to ho posunulo na druhou příčku mezi veletrhy v Evropě.

Zdroj: EROFEST

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama