Soutěžte s chlazenými tyčinkami Kinder o rodinný pobyt v Rakousku

Máte rádi chlazené tyčinky Kinder? Tak si nenechte ujít soutěž o dovolenou v Rakousku pro celou rodinu! Do soutěže se můžete zapojit, ať už koupíte Kinder Mléčný řez, Kinder Maxi King, Kinder Paradiso či Kinder Choco Fresh a samozřejmě i Kinder Pinguí. To můžete ochutnat nejen ve variantě s kokosem, ale nově i s višňovou příchutí Cherry.

Chlazené dobroty od Kinder vám mohou udělat radost hned dvakrát. Napoprvé vás potěší jejich báječná chuť a napodruhé, budete-li jedním z pěti šťastlivců a vyhrajete-li dárkový poukaz na 7 nocí pro 2 dospělé a 2 děti v jednom z hotelů Falkensteiner Katschberg v Rakousku. Kromě plné penze nebo balíčku all inclusive vás budou čekat i příjemné chvíle ve wellness a vodním světě a děti si užijí i další speciální aktivity.

A jak přesně soutěž funguje? Stačí si do 31. března 2024 zakoupit jeden z chlazených produktů značky Kinder a účtenku z nákupu zaregistrovat na webové stránce www.kinder.cz. Pak už si jen držte palce, abyste mezi pěti výherci byli právě vy.

Do soutěže o rodinný pobyt v rakouských Korutanech se zapojíte třeba se svěží svačinkou z mléka Kinder mléčný řez, ale i s oblíbeným Kinder Pinguí z měkkého piškotu a mléčného krému s křupavou čokoládovou polevou. Jeho klasickou a kokosovou variantu letos doplňuje i skvělá příchuť višní Kinder Pinguí Cherry, která rozhodně stojí za ochutnání. Zapojit se mohou i milovníci Kinder Maxi King se sekanými lískovými oříšky, čokoládou a středem z mléčné náplně s chutí karamelu, a pozadu nezůstanou ani fanoušci nebesky měkkého piškotu s mléčným krémem Kinder Paradiso nebo Kinder ChocoFresh, v němž se spojuje mléčná náplň a lískooříškový krém v křupavé vrstvě mléčné čokolády.

Zdroj: Ferrero

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama