Velké narozeninové překvapení pro vycházející hereckou hvězdu Petra Uhlíka!

jméno sympatického herce Petra Uhlíka se v poslední době skloňuje ve všech pádech. Pozornost na sebe strhl v seriálu Metoda Markovič: Hojer z produkce Voyo Originiál, jehož epizody jsou právě teď k vidění na Voyo. Jeho tvář velmi dobře znají i diváci seriálu Ulice na TV Nova, strhující výkon podává také v divadelním představení Obyčejná žena. Včera herec oslavil své pětadvacáté narozeniny. A protože ten den netočil, kolegové z Ulice mu přišli popřát přímo na jeviště.

Petr Uhlík patří mezi mladou generaci talentovaných herců, která se začíná v poslední době prosazovat v nejrůznějších projektech, ať již televizních, filmových nebo divadelních. Získávají respekt svých zkušenějších a slavnějších kolegů, chodí se na ně do divadel, diváci je hltají v seriálech nebo filmech. Petr Uhlík mezi nimi nyní vyčnívá. Mění se před očima s každou novou rolí, řadí se mezi naše velké vycházející herecké hvězdy.

Urputný novinář v Ulici

Diváci nekonečného seriálu Ulice, který běží na TV Nova, tohoto herce poprvé zaregistrovali koncem roku 2022 coby novináře Dalibora Tomáška, který se zakousl do kauzy šikanovaného Šimona (Jakub Krause) mířícího ve škole na spolužáky zbraní. Původně to měla být malá epizodní role, ale Dalibor Tomášek se do Ulice za pár měsíců vrátil v příběhu Blanky Volákové (Linda Rybová) a její dcery Kristýny (Sára Korbelová). Nyní už s Kristýnou chodí a brzy je budou jako pár čekat hodně zajímavé děje.

Sériový vrah Hojer

Ten pravý poprask se kolem tohoto herce strhl v souvislosti s premiérou šestidílné série Metoda Markovič: Hojer, která byla natočena pro Voyo. Právě Petr Uhlík zde ztvárnil sériového vraha Ladislava Hojera, kterého dopadl legendární vyšetřovatel Jiří Markovič. Hojera hraje tak věrohodně, že divákům občas běhá mráz po zádech. Kvůli této roli herec dokonce zhubl deset kilo, aby byl skutečnému Ladislavu Hojerovi co nejvíce fyzicky podobný.

Strhující proměna v divadle

Podobně září Petr Uhlík i v představení Obyčejná žena, které stojí a padá na dvou brilantních hereckých výkonech – jeho a Ivany Uhlířové. Po skončení představení odcházejí diváci s hlubokým zážitkem i spoustou nezodpovězených otázek. Včera se k tomu nečekaně přidalo i milé narozeninové překvapení.  

Oslava v divadle

Málokdo by Petru Uhlíkovi jeho tipoval věk vzhledem k tomu, co všechno už má za sebou, a to nejen pracovně. Loni v létě se stihl i oženit:). A právě včera oslavil své pětadvacáté narozeniny. Protože měl večer představení, kolegové z Ulice ho překvapili gratulací a dortem přímo v divadle. Sympatickému herci se v první chvíli ani nepodařilo skrýt všechny emoce, které ho při gratulaci přepadly. Spolu s kolegy mu další salvou velkého potlesku popřáli i diváci. A jak se představitel Dalibora Tomáška z Ulice v této životní etapě cítí a zda chystá narozeninovou oslavu, Petr Uhlík dodává„Narozeniny nijak extra neprožívám a neslavím. Během roku jsem zažil spoustu večírků a nevím, proč by měl být zrovna dnešek něčím výjimečný. Pokud jde o mou současnou životní etapu mám pocit, že všechno nabírá na obrátkách – pracovně i osobně se cítím nejšťastnější, co jsem kdy byl. Mám skvělou ženu a domov, kde se cítím šťastně a kam se rád vracím. Celkově jsem maximálně spokojený.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama