Zapomeňte na stres a podzimní chmury. Je tady okouzlující čaj TEEKANNE Meduňka s citronem

Meduňka má nejen krásné jméno, ale i úžasnou chuť a benefity. Bylina na pohled podobná mátě má totiž příznivý vliv na duševní pohodu, uvolňuje psychické napětí a napomáhá k lepšímu usínání a spánku. Ať už budete chtít zahnat stres po náročném dni, nebo si jen vychutnat svěžest této sympatické bylinky, sáhněte po harmonickém čaji TEEKANNE Meduňka s citronem.

Bylinky jsou fascinující dar přírody, který může pomoci na cestě k pevnějšímu zdraví. A co teprve, když navíc báječně chutnají! Třeba jako taková meduňka. Listy této byliny dávají čaji osvěžující citronový nádech. Ten TEEKANNE ještě více podtrhlo a k listům meduňky přidalo ještě citronovou verbenou a příchuť šťavnatých citronů.

TEEKANNE Meduňka s citronem z řady World of Herbs je tak skvělý pomocník proti podzimním chmurám. Ty pomáhá odehnat nejen skvělou chutí, která rozsvítí váš den, ale i dobrým vlivem na psychiku. Balení TEEKANNE Meduňky s citronem by tak nemělo doma chybět všem, kdo potřebují zrelaxovat mysl, oprostit se od stresu a večer se připravit na dlouhý a ničím nerušený vydatný spánek.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz                                                                                                                

Bylinný čaj TEEKANNE Meduňka s citronem z řady World of Herbs je k dostání za cenu 49,90 Kč.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama