ZMEKOVÁ POKŘTÍ ALBUM TUTO STŘEDU V PALÁCI AKROPOLIS

Bara Zmekova__Petr Zmek

Uznávaná zpěvačka a skladatelka Bára Zmeková pokřtí tuto středu 17. dubna své nové album „Jediný na světě v pražském Paláci Akropolis. Kromě celé kapely představí svého hosta, zpěváka a kytaristu Stevena Johnstona (Damask Rose) a album pokřtí hudebníci Jakub Konig a CERMAQUE. O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí album „Live at Gong“ z Ostravského Gongu v rámci festivalu Colours of Ostrava.

Po pražském křtu následují další koncertní zastávky. 18. 4. Kabinet Múz Brno, 19. 4. Jazz Tibet Club Olomouc a 20. 4. Klub Provoz Ostrava.

Nové album s názvem Jediný na světě přináší 11 skladeb a objeví se na něm několik zajímavých hostů, jako je třeba zpěvačka Lenka Dusilová, kontrabasista Tomáš Liška, v Austrálii žijící violoncellistka Francesca Mountfort, ale také členové její kapely Viktor DořičákMichal MihokNina Marinová, Ondřej Vychodil či nově multiinstrumentalista Pavel Šmíd a mnoho dalších.

Za výjimečným vizuálním zpracováním alba stojí výtvarnice a ilustrátorka Spradka a grafická designérka Anna Wdowka z grafického studia Artbureau Prague. Album vyšlo v dubnu 2024 na domácím labelu Tranzistor na CD, LP i digitálně.

Předprodej Akropolis: https://1url.cz/NuOpL

Zdroj: Tranzistor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama