Značka MESSIKA uvádí na trh nový solitérní prsten Move Link, symbol nekonečné lásky

Maison Messika s radostí oznamuje uvedení nového solitérního prstenu Move Link, který vznikl ve spolupráci s certifikací Sarine Tech. Setkání výrazného designu a technologické inovace dalo vzniknout ikonickému prstenu, znamenajícímu jedinečnou cestu do srdce diamantů, jenž slibuje nezapomenutelné vzpomínky.

Valérie Messika, zakladatelka a umělecká ředitelka Maison Messika, touto novinkou nově definuje tradiční pojetí šperků, přinášející na trh nejen výjimečný prsten, který se stane součástí každodenního života, ale i symbol jedinečného příběhu a momentu, který může být nošen po celý život.

„Vytvoření solitérního prstenu je pro každého klenotníka výzvou. Pro mě má dnes speciální význam to, že se mi do něj podařilo vnést naši ikonickou esenci Move. Je to krok, který symbolizuje nejen inovaci, ale i naši vášeň pro dokonalost a krásu.”

Valérie Messika, zakladatelka a umělecká ředitelka Maison Messika

Výraz osobitého stylu

Nový solitérní prsten Move Link od Messika je odvážným projevem lásky. Design, inspirovaný ikonickou kolekcí Move, vnáší do světa zásnubních prstenů nový rozměr elegance a stylu, odrážející svobodu a mnohostrannost ženy Messika.

Charakteristickým znakem prstenu Move Link jsou pohyblivé diamanty různých velikostí, které prstenu dodávají okamžitě rozpoznatelný šarm. Centrální diamant je obklopený malými diamanty, tedy tzv. halo efektem, který zvýrazňuje jeho lesk. Prsten je navržen tak, aby mohl být snadno kombinován s dalšími šperky podle přání nebo příležitosti. Jednoduše prsten, který je výrokem sám o sobě – ať už samostatně nebo ve vrstvách, pro absolutně nepřehlédnutelný efekt!

„Solitérní prsten je výjimečným šperkem: symbolizuje jedinečný příběh a okamžik, avšak může být nošen po celý život. U této nové kreace jsem chtěla čelit výzvě a představit si odvážný kousek s přesně vystihnutým módním akcentem. Výjimečný prsten, který přináší eleganci a styl Messika do každodenního života.”

Valérie Messika

Řemeslná preciznost a technologie

Messika ve spolupráci se Sarine Tech přináší plnou trasovatelnost centrálního kamene a zároveň nabízí jedinečný online zážitek. Díky pokročilým technologiím je možné sledovat celou historii diamantu od jeho těžby po finální úpravy, čímž zákazníkům nabízí bezprecedentní spolehlivost a exkluzivitu.

Zdroj: Messika

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama