6 rumových drinků, které zvládnete připravit sami

Enjoy Slow! Přijměte tuto výzvu – zpomalte a vychutnávejte skvělé okamžiky vašeho života. Dejte prostor své jedinečnosti a užijte si tu nejlepší zábavu při tom, co vás baví a s lidmi, kteří vás baví. Inspirujte se našimi recepty, namíchejte si své vlastní drinky a prožijte zážitky, na které nezapomenete. Mějte však na paměti že, míň alkoholu znamená víc vás.

CAPTAIN MINT COOLER

Osvěžení pro každou příležitost? To je Captain Mint Cooler! Nejlépe si jej vychutnáte v houpací síti na pláži, ta ale nemusí být vždy po ruce. Pozvěte proto partu přátel, se kterými si tento koktejl vychutnáte stejně dobře, ať už jste kdekoliv. Pravá zábava totiž netkví v alkoholu, ale v atmosféře, kterou si vytvoříte.

Na jeden drink budete potřebovat:

40 ml Captain Morgan Original Spiced Gold

100 ml citronové limonády

snítka máty

srpek limety

led

Jak na to?

Naplňte sklenici kostkami ledu, nalijte Captain Morgan Original Spiced Gold, přidejte citrónovou limonádu a promíchejte. Ozdobte mátou a limetkou. Na zdraví!

CAPTAIN & COLA

Ikonický drink nabitý dokonalou kombinací voňavých ingrediencí obsažených v nápoji Captain Morgan Original Spiced Gold a lahodné chuti ledově vychlazené coly. Tento koktejl je inspirovaný populárním drinkem Cuba Libre, který začal psát svou historii na se březích Karibiku na začátku 20. století. Směs rumu a coly, velmi populární na Kubě, se dnes pije po celém světě díky jednoduchým ingrediencím a snadnému receptu, který zvládne každý.

Na jeden drink budete potřebovat:

40 ml Captain Morgan Original Spiced Gold

100 ml cola

srpek limety

led

Jak na to?

Sklenici naplňte ledem a přilijte Captain Morgan Original Spiced Gold spolu s colou. Následně promíchejte a přidejte limetku. Pro lepší říz z ní před ponořením do drinku vymačkejte trochu šťávy.

Tip kapitána: Chcete-li udělat opravdu dobrý mix Kapitána a coly, zapamatujte si to hlavní: vždy dodržujte poměr 2,5 dílů coly na 1 díl Captain Morgan.

Sliced Apple & Tonic

Tento míchaný nápoj si vás získá šťavnatou chutí čerstvě nakrájených jablek, příjemně osvěženou hořkým tonikem. Představuje ideální drink pro každou příležitost, a ne náhodou je také součástí festivalových menu.

Na jeden drink budete potřebovat:

40 ml Captain Morgan Sliced Apple

100 ml tonic

Limetka na ozdobu

Jak na to?

Sklenici naplňte ledem, přilijte CM Sliced Apple a tonic. Závěrem ozdobte limetkou a můžete podávat.

Sliced Apple Storm

Dejte svým chuťovým pohárkům zažít jablečnou bouři. Dokonalé spojení výjimečného rumu s jablečnou příchutí se skvěle snoubí se zázvorovou limonádou a společně vytváří osvěžující kombinaci, vhodnou nejen pro letní večery. Vychutnávejte s přáteli a nezapomínejte, že méně alkoholu, znamená víc vás.

Na jeden drink budete potřebovat:

40 ml Captain Morgan Sliced Apple

100 ml zázvorové limonády

Limetka nebo zázvor na ozdobu

Led

Jak na to?

Sklenici naplňte kostkami ledu, přidejte Captain Morgan Sliced Apple a dolijte zázvorovou limonádou. Pro vyladění chuti dozdobte drink limetkou nebo plátky zázvoru.

Sliced Apple & Bezinka

Snadný, a přitom perfektně osvěžující drink potěší nejen milovníky bezinkové limonády. V tomto případě ji příjemně okořeňuje výjimečný Captain Morgan Sliced Apple, který celé kombinaci dodává punc nevšednosti. Pozvěte přátele na bezinkovo-rumový koktejl a společně si vychutnejte okamžiky podtržené jedinečností každého z vás. Pravá zábava netkví v alkoholu, ale ve vás.

Na jeden drink budeme potřebovat:

40 ml Captain Morgan Sliced Apple

100 ml bezinkové limonády

Limetku a mátu na ozdobu

Led

Jak na to?

Sklenici naplňte ledem nalijte Captain Morgan Sliced Apple spolu s bezinkovou limonádou, ozdobte limetkou a můžete servírovat. Na zdraví!

Sliced Apple Chupito

Překvapte přátele a namíchejte jim netradičního panáka. Netřeba pít na ex, vychutnejte si jej. Méně alkoholu znamená víc zábavy a jedinečných vzpomínek, které se nevytratí.

Na jeden drink budete potřebovat:

20 ml Sliced Apple

20 ml Lime juice cordial

1 koktejlová třešnička (nemusí být)

Jak na to?

Do skleničky na panáky nalijte Captain Morgan Sliced Apple, přidejte Lime juice cordial, ozdobte koktejlovou třešní a originální shot je na světě. Nezapomeňte však, že zábava netkví v alkoholu, ale ve vás a ve vaší jedinečnosti. Vychutnávejte proto pomalu.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama