Americká vozidla nyní ještě dostupnější

Přáli byste si pořádné auto z U.S.A.? Chtěli byste mít doma v garáži „Ameriku“ a myslíte si, že na ní nemáte. Dovoz automobilů z U.S.A. je stále větším trendem a každoročně se dováží víc a víc vozidel. Pro někoho mohl být Chevrolet Corvette nebo Ford Explorer nedostižným snem. To už však dnes neplatí. Na českém trhu totiž působí společnost American Top Cars, zabývající se dovozem amerických vozů do Čech. A ta od října tohoto roku nabízí i financování formou výhodného leasingu šitého na míru ať již pro firmy nebo jednotlivce.

„ Rozhodli jsme se udělat leasingový program na míru pro naše zákazníky. V praxi to znamená, že máme několik modelů závislých na výši složené akontace, takže naši zákazníci si mohou ze zámoří objednat v podstatě jakékoliv vozidlo a splácet ho dle domluvené varianty. Leasing nabízíme buď vlastní nebo prostřednictvím našich finančních partnerů, bank a leasingových společností.“ říká jeden ze zakladatelů společnosti Martin Zrůst.

„Takže dovážené vozy teď děláme ještě dostupnějšími, než tomu bylo kdykoliv předtím. Troufám si říct, že máme bezkonkurenční ceny, teď nabízíme i financování a samozřejmostí je u nás i specializovaný servis na americké vozy, který máme zajištěný u našeho partnera LUKA MOTORSPORT.“ dodává Milan Metelka, ředitel importu.

„Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc, ať již jsou to firmy nebo fyzické osoby. Prodali jsme již mnoho vozidel a máme spoustu spokojených zákazníků, ale teď si opravdu stačí jen vybrat a auto splácet až ho dovezeme klientovi. Věříme, že tento krok bude úspěšný nejen pro nás, ale především pro naše zákazníky, kteří mají teď americká auta doslova na dosah ruky.“ dodává Milan Metelka.

Na zajímavou nabídku vozidel společnosti American Top Cars se můžete podívat zde: www.americantopcars.com

Máte nějaký speciální tip na speciální vozidlo. Napište do American Top Cars, a vozidlo vám určitě seženou.

Zdroj: American Top Cars

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama