Čerstvost a lahodná chuť. Přivítej do svého jídelníčku prémiové rostlinné nápoje Body & Future

Mysleli jste si, že už vás rostlinné nápoje nemají čím překvapit? Potom zkuste prémiové chlazené rostlinné nápoje od slovenské značky Body & Future. Ty se totiž mohou pochlubit čerstvostí a vysoce kvalitním složením obohaceným o veganský vitamín D3 a vápník. Tato rostlinná lahůdka potěší nejenom všechny milovníky rostlinných drinků ale i ty, kteří rádi zkouší něco nového a čas od času do svého jídelníčku zařadí i něco rostlinného.

Čerstvé a chlazené rostlinné nápoje Body & Future vás kromě dokonale vyladěné chuti bez přidaného cukru potěší i prémiovým složením s vysokým podílem rostlinných složek. Tito chlazení šampioni jsou také plní veganského vitamínu D3 a vápníku. V každém doušku na vás čeká lahodná a plná chuť, která zpestří každou kávu, smoothie nebo ranní misku s müsli. A protože značka Body & Future fandí lokální produkci, všechno je vyrobené hned za rohem – na Slovensku. Díky lokální výrobě si produkty zachovávají nejenom nepřekonatelnou čerstvost, ale mohou se pochlubit i menší ekologickou stopou.

Chlazené rostlinné nápoje najdete ve vašich oblíbených supermarketech v chlazených regálech. A vybrat si můžete hned ze čtyř neodolatelných příchutí: kokos, lískový oříšek, kakao či mandle. Objevte nové kombinace chutí, které obohatí vaše kulinářské dobrodružství a dodají vašim oblíbeným receptům novou dimenzi chuti. S kokosovým nápojem vykouzlíte skvělé matcha latté, s kakaovým lahodné banánovo-kakaové smoothie a s lískooříškovým nápojem budou vaše ranní ovesné vločky chutnat ještě lépe.

Tak schválně, jakou příchuť si zamilujete jako první?

Zdroj: Body & Future

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama