Novinka: Kávy není nikdy dost aneb 40 mimořádných okamžiků

Dokážete si představit chladná odpoledne podzimních dnů bez oblíbeného šálku kávy? Nyní máte možnost si svou chvilku pohody připravit snadno a rychle díky kávovým kapslím Jacobs, kterých v novém balení najdete rovnou 40! Váš oblíbený rituál tak bude dotažen k naprosté dokonalosti takřka okamžitě.

Tato výjimečná káva s tmavým pražením je směsí arabiky a robusty. Dopřát si ji můžete hned ve třech různých variantách – Lungo 8 Intenso, Espresso 10 Intenso a Espresso Ristretto 12. Hliníkové kapsle, kompatibilní s kávovary Nespresso® Original*, perfektně uchovávají aroma a zajišťují ideální tlak pro dokonalou extrakci espressa nebo lunga. To vše pro intenzivní chuťový zážitek a bohatou, jemnou cremu.

Jacobs Lungo 8 Intenso se díky vybranému pražení a směsi vysoce kvalitní arabiky a robusty vyznačuje intenzivní chutí s odvážnými a komplexními tóny. Jacobs Espresso 10 Intenso si oblíbíte pro jeho pikantní až kořeněnou chuť robusty se sladkými a ovocnými tóny arabiky. Impozantní Jacobs Espresso 12 Ristretto si vás zase získá svou jedinečně živou a komplexní chutí.

Doporučená maloobchodní cena nového balení kávových kapslí Jacobs po 40 ks ve všech variantách je 269,90 Kč.

Zdroj: Espresso

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama