Orlane: Mladistvá pleť, redukce vrásek a nedokonalostí pleti. Jak na dokonalou pleť i ve zralém věku? Zvolte přípravek, který jí přísluší

SONY DSC

Je to tak, pokud chcete mít dokonalou pleť také ve středním a zralém věku, musíte objevit produkty, které vám s péčí o pleť pomohou. Díky absolutní novince od značky Orlane nyní budete vypadat skvěle. Po celý den totiž bude B21 Extraordinaire Sérum proti pigmentovým skvrnám pracovat pro vás.

Jedinečná novinka, kterou, pokud je vám 30 plus, zkrátka musíte mít ve svém arzenálu pomocníků. Právě v této době se mohou na pleti začínat tvořit pigmentové skvrny, které zbytečně přidávají roky. Sérum ale také pleť díky svému složení vypíná, vyplňuje místa, kde se již netvoří tolik kolagenu a mohou vznikat mimické vrásky, a navíc pleť rozjasňuje.

Právě toto sérum je velkou hvězdou z portfolia značky Orlane, která dbá na odstranění všech vizuálních znaků stárnutí. Pleť po jeho aplikaci působí svěže a hebce. Jedinečné výzkumy, které provedli odborníci značky Orlane, vedly k vytvoření unikátního séra, jehož výsledky jsou nedostižné. Pokud jste až dosud tápala v tom, jaký přípravek si pro eliminaci znaků stárnutí pořídit, zkuste právě tento. Díky moderním technologiím, nanočásticím a efektivnímu výkonu už nebudete potřebovat jiný. Nikdy.

Novinka, kterou musíte mít:

B21 Extraordinaire Sérum proti pigmentovým skvrnám, orlanecz.com, 3 970 Kč

SONY DSC

Sérum tohoto typu eliminuje již viditelné známky stárnutí, přenastavuje totiž buněčné procesy tak, aby vaše pleť stárnula co nejpomaleji. Účinné látky snižují hladinu melaninu, redukují nedostatky pleti a neutralizují faktory, které vedou ke vzniku pigmentových skvrn. Sérum dlouhodobě stimuluje aktivitu v pleti na buňečné úrovni, která vede k vyplnění pokožky, omlazení a rozjasnění. Působí na všechny typy tmavých skvrn (které způsobuje slunce, akné, melazma) a díky svému složení je vhodné pro všechny typy pleti.

Postup pro aplikaci: Po očištění pleti naneste několik kapek na pokožku, nechte působit a teprve po několika minutách, kdy se sérum vstřebá, pokračujte v běžné skin rutině.

Zdroj: Orlane

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama