Řekněte to dárkem. Kolekce čajů TEEKANNE Thank you zahřeje na těle i na duši

Konec roku je časem bilancování a ohlížení se zpět. Často si při tom uvědomíme, jak jsou pro nás někteří lidé důležití, čím nám pomohli nebo proč je jednoduše máme rádi. A proto jim můžete poděkovat milým dárkem, jako je čajová kolekce TEEKANNE Thank you se šesti druhy kvalitních čajů, které zpříjemní den svou plnou a bohatou chutí.

V kolekci nechybí ovocné čaje pro všechny, kdo si rádi z čajového hrnku vychutnají i svěží chuť citrusů nebo sladkých bobulí. Najdete v ní proto čaj TEEKANNE Fresh Orange, který vám dopřeje příjemný pomerančový zážitek, a také čaj TEEKANNE Raspberry, kterému dominuje neodolatelná chuť malin.

Kolekce Thank you přináší velký výběr milovníkům zeleného čaje. Vybrat si mohou třeba zelený čaj TEEKANNE Zen Chai, který nabízí lahodnou kombinaci čajových lístků s ovocnou chutí citronu a manga. Chuťový zážitek ze zeleného čaje je díky ovocné složce bohatěj ší, a proto v kolekci najdete i zelený čaj s citronem TEEKANNE Green Tea Lemon nebo zelený čaj s lehce kyselými tóny granátového jablka TEEAKANNEE Green Tea Pomegranate.

Specialitou, která stojí za ochutnání, ale prozatím zůstává ve stínu černého a zeleného čaje, je čaj bílý. Pěstuje se ve vysokohorských oblastech jižní Číny a přirozeně v sobě obsahuje prospěšné antioxidanty. Díky TEEKANNE White Tea Citrus objevíte, jak jeho jemnou chuť decentně doplňují tóny manga a citronů.

Zdroj: Teekanne

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama