Thermes Marins de Saint Malo: Pokožka na konci léta potřebuje zavlažit. Jak na hydrataci a omlazení?

Pokožku je třeba chránit. Denně a správně zvolenými přípravky. Správnou ochranou pak je stoprocentně hydratace. Vhodně zvolenými přípravky. Už máte své favority? Značka Thermes Marins de Saint Malo nabízí možnosti, které vám pomohou se suchou pokožkou zatočit. Vyzkoušejte je také.

Jedním z nevítaných dokladů toho, že jste si léto opravdu užili, může být suchá a loupající se svrchní vrstva pokožky. Na cestách totiž člověk velice snadno zapomene na to, že má dodržovat pravidelné rituály péče o pleť a pokožku, ta následně chřadne, je vysušená, pne a loupe se. Pomůže jen kvalitní hydratace. Tu mohou zajistit přípravky obsahující účinné látky, které snadno zbaví viditelných projevů dehydratace pokožky, ale také nepříjemného pnutí a zastaví vznik drobných vrásek.

Kožní bariéra je ochrannou vrstvou, kterou si zdravá pokožka umí vytvořit sama, ale může být snadno narušena – častým koupáním, používáním nevhodných sprchových gelů a například také vodou v bazénu. Navíc se během léta opalujeme a také se pokožka vystavená slunci rychleji olupuje. Výsledkem je poškozená pokožka, které může být náchylná i k dalším onemocněním.

Suchá a popraskaná může být vstupní branou pro infekce a bakteriální onemocnění. Je tedy zapotřebí komfort pokožky řešit nejen kvůli vzhledu, ale také kvůli zdraví. Hydratační přípravky by neměly být mastné, měly by však obsahovat účinné látky, které pokožku vyživí, dodávají největšímu orgánu těla všechny potřebné výživné látky. Jen díky nim bude vypadat pokožka skvěle za všech okolností.

Na vašem toaletním stolu by neměly chybět:

Tělový balzám Hydra Gold se žlutohnědými řasami a bambuckým máslem, 1100 Kč

Tento bohatý a krémový tělový balzám probudí vaše smysly, a zároveň vaši pokožku, hydratuje a vyživuje. Jeho koktejl ingrediencí se skládá ze zlaté řasy, skutečného hydratačního klenotu, bambuckého másla a sladkého mandlového oleje s vyživujícími vlastnostmi. Vaše pokožka je zahalena do závoje a hebkosti jemné vůně „Fleur d´eau“. Balzám nanášejte denně na celé tělo.

Sametový krém s Himanthalií a chaluhami, 729 Kč

Hydratační koncentrát dodává pokožce pružnost a komfort díky komplexu přírodních cukrů spojených s výtažky z řas a vyživujícími oleji. Zaujme svou vůní „vanilky a medu“.

Zdroj: Thermes Marins de Saint Malo

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama