Vánoční tipy – káva

Neodolatelná chuť Vánoc

Hřejivá atmosféra, teplo domova, vůně perníčků i čerstvého jehličí. Konečně nastal čas zpomalit a užít si svátky se vším všudy. A co dodá těmto magickým dnům ještě více útulnosti? Vsaďte na JACOBS CAPPUCCINO! Cappuccino s hustou krémovou pěnou jako z kavárny si zamilujete pro jeho neodolatelnou chuť i aroma. Příprava je rychlá a snadná, takže vám už žádná pohádka neuteče!

Jacobs Cappuccino v balení 92 g zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 72,90 Kč.

Dokonalé espresso pro vaši vánoční pohodu

Vánoce jsou obdobím, kdy se celý svět zdá být trochu kouzelný. Tmavé večery ozářené světly vánočního stromku, zvuky koled a vůně tradičního cukroví vytvářejí jedinečnou atmosféru. A co by mohlo být lepšího, než si tuto pohodu vychutnat s šálkem mimořádného espressa? Kapsle JACOBS ESPRESSO 12 RISTRETTO s kávou z vysoce kvalitních zrn arabiky s tóny robusty vás osloví svou intenzivní, živou a komplexní chutí. Vsaďte na jednoduchou a rychlou přípravu v kompatibilních kávovarech Nespresso Original a o dokonalé Vánoce máte postaráno. Vězte, že toto balení potěší i jako malý dárek.

Jacobs Espresso 12 Ristretto v balení po 20 ks zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.

Darujte skvostnou cestu do světa vůní a chutí

Potěšte své blízké balením vynikající zrnkové kávy JACOBS BARISTA ESPRESSO ITALIANO, která je inspirována uměním italských mistrů baristů a přináší vybraná kávová zrnka, která jsou pražená delší dobu při nižší teplotě. Darujte zážitek, který každý den probouzí smysly, přináší radost a otevírá bránu nekonečných možností přípravy perfektních šálků oblíbeného ristretta, espressa nebo třeba cappuccina.

Jacobs Barista Espresso Italiano v balení 1000 g zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 519,90 Kč.

Zdroj: Jacobs

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama