Herec Příkazký razantně změnil image i vůz

Prázdninová atmosféra na dosah. Nová čeká komedie Jiřího Matouška Prázdniny s Broučkem má za sebou premiéru. Známe osobnosti vzaly kinosály útokem. Na slavnostní premiéru dorazili kromě samotných aktérů filmu Báry Polákové, Markéty Děrgelové, Lukáše Příkazkého, Pavla Nového, i další tváře českého šoubyznysu.

Bára Poláková, Lukáš Příkazký, Barbora Dragounová a František Sládek. Zdroj_Bontonfilm
Herci a tvůrci filmu Prázdniny s Broučkem. Zdroj_Bontonfilm
Herci a tvůrci filmu. Zdroj_Bontonfilm

Vzhledem ke svému žánru láká film Prázdniny s Broučkem diváky dobré zábavy všech věkových kategorií. Na premiéru dorazilo hlavní herecké obsazení stylově; přijeli před Slovanský dům červeným veteránem, kterému se říká Brouček. Legendární obytňák z roku 1972 řídil herec Lukáš Příkazký, který všechny přítomné překvapil zbrusu novým účesem. Obarvil si vlasy kvůli nové roli. Herec si v červeném karavanu dovezl na premiéru celou svojí filmovou rodinu – Báru Polákovou a děti Barboru Dragounovou a Františka Sládka. Hvězda večera, herečka a zpěvačka Bára Poláková, kromě hlavní role nazpívala i ústřední singl „Léto s tebou“.

Hlavní hvězdy filmu a Brouček. Zdroj_Bontonfilm
Kamila Nývltová na premiéře filmu Prázdniny s Broučkem. Zdroj_Bontonfilm
Lukáš Příkazký překvapil novým účesem. Zdroj_Bontonfilm

Událost si nenechala ujít ani známá herečka Markéta Děrgelová, která si užila chvíli, kdy nemusí plnit mateřské povinnosti. Dorazil také herec Pavel Nový, pověstný svým šarmem a humorem a režisér Jiří Matoušek se pochlubil svou krásnou snoubenkou. Mezi dalšími hvězdnými hosty byl Martin Sobotka, Martina Helis, Kamila Nývltová, Martin Schreiner i vítězové reality show Majka a Chris.

Majka a Chris na premiéře filmu Prázdniny s Broučkem. Zdroj_Bontinfilm
Martin Schreiner s přítelkyní na premiéře filmu Prázdniny s Broučkem. Zdroj Bontonfilm
Příjezd na slavnostní premiéru byl stylový. Zdroj_Bontonfilm
Martina Helis na premiéře filmu Prázdniny s Broučkem. Zdroj_Bontonfilm

Film Prázdniny s Broučkem bude k vidění od 18. dubna ve všech kinech v České republice.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama