Herman st. z Ulice ukazuje svou pravou tvář. Co je na Gábinu už moc?

2023_12_20_Ulice_EPI_3941_12

V divácky oblíbeném seriálu Ulice na TV Nova to tento týden hodně zabouří zejména u Gábiny, která si přestává dělat iluze o otci Jirky Hermana. Teprve teď ale Gábina naplno zjistí, jaký Herman st. skutečně je a jak náročné může být setkání s ním ve chvíli, kdy se začne až příliš angažovat v životech druhých… Co jí Jirkův otec provede? Proč jí překvapivě povolí nervy?

Ledy mezi otcem a synem Hermanovými začínají polehoučku tát. Hodně tomu napomohla jejich setkání, při kterých Jirka zjišťuje, že se táta za těch dvacet let, co spolu nebyli v kontaktu, přeci jen trochu změnil. Dokonce ho už několikrát napadlo, jestli táta třeba není vážně nemocný. O tom, že by spolu vyrazili například na tenis, se mu ještě před nedávnem ani nesnilo. Díky častějším setkáním Jirka tátu znovu poznává, vnímá ho jinýma očima než kdysi. Přesto si o něm stále nedělá iluze. V něčem se prostě jeho otec nezměnil a asi už ani nezmění…

Stinná stránka Hermanova otce

Jirkův táta dokáže zapůsobit na lidi, udělat na ně okamžitě dobrý dojem. Díky přirozené autoritě zároveň vzbuzuje respekt. Je zvyklý, že se okolí řídí podle něj, dokáže si prosadit svou. Na vlastní kůži to už zažila i Gábina, které vlastně vnutil pomoc svého známého, když řešila v salonu problém s klientem, jenž chtěl odstoupit od již hotové objednávky. Tehdy Jirkův otec Gábině tvrdil, že tato pomoc je bezplatná. Teď ovšem Gábině přijde faktura za právní služby. Cena na ní uvedená nebude malá, jenže tím to zdaleka nekončí.

Gábinin ostrý střet s Hermanem st.

Gábina a Jirka pozvou Hermana st. na večeři, což je hlavně u Jirky hodně vstřícný krok směrem k otci a k narovnání jejich vztahu. Specifické jednání Jirkova táty však přestane během chvilky zvládat Gábina. Bude to považovat za vrchol arogance. Poslední kapkou pro ni budou jeho vtipné poznámky, týkající se Šimona, které už prostě neskousne. Přestože se bude snažit ovládnout, nakonec se jí nepodaří udržet nervy na uzdě. Oběma Hermanům pak pěkně od plic řekne, co si o nich myslí… Co Gábinu tak namíchne? Proč se bude i ona chovat jinak než obvykle? Co odstartuje výbušný sled událostí, který hrozí rozhádaností celé rodiny?   

2023_12_20_Ulice_EPI_3941_12

Pravou tvář Hermana st. pozná Gábina i diváci již v následujících dnech. Ovšem nic není černo-bílé. O to zajímavější jsou jejich role i pro samotné herce.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama