Kapitán Kirk na Prima ZOOM

Kanadský herec William Shatner je známý především jako první představitel kapitána Kirka na vesmírné lodi Enterprise z legendárního seriálu Star Trek, dále z filmového hitu Slečna drsňák, ale i dalších filmů, seriálů a dokumentů. Letos oslavil neuvěřitelné 93. narozeniny. Ve dvou fascinujících pořadech na Prima ZOOM vás vezme za různými záhadami a fenomény – od UFO přes život po smrti, bizarní rituály, upíry a zlo kolem nás až po sériové vrahy a další tajemství, která nás nepřestávají lákat.

Odhalte pár záhad s Prima ZOOM:

14. 6. ve 22.05 – Nebe plné otázek

od 21. 6. ve 22.05 – Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem I

Nebe plné otázek (repríza pondělí 17. června v 15.50)

Vydejte se na fascinující výpravu za fenoménem UFO v celovečerním snímku. Provázet vás bude tým expertů složený z vojenského personálu, zkušených vědců a zvláštního hosta – herce Williama Shattnera, který se proslavil jako kapitán Kirk v legendárním sci-fi seriálu Star Trek.

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem I (26 dílů, premiéry pátek po 22.00, opakování pondělky v 15.55)

William Shatner se proslavil jako první představitel kapitána Kirka, který v čele posádky vesmírné lodi Enterprise v seriálu Star Trek zkoumal neznámá tajemství kosmu. Nyní se stal hlavní tváří nového, fascinujícího seriálu od tvůrců oblíbených pořadů Vetřelci dávnověku a Prokletí ostrova Oak. Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem se zaměřují na mrazivá témata, která uchvacují naši představivost a terorizují naše sny od údajných setkání s UFO přes náhlá zmizení až po posednutí čirým Zlem. Odhalte pravdu o nejpodivnějších a nejzáhadnějších zaznamenaných událostech. S pomocí světových expertů, očitých svědků a dramatických rekonstrukcí se zaručeně přesvědčíte o tom, že „je něco někde tam venku”.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama