Kateřina Brožová se ukáže v Poldovi

Jako schopná, rázná makléřka v luxusní realitní kanceláři se představí Kateřina Brožová v dalším pokračování krimiseriálu Polda. Připlete se ke zločinu vraždy, a také sama okusí, jaké to je, když se dostane do hledáčku poldů a bude jednou z podezřelých.

Marcela Zahradníková v podání Kateřiny Brožové pracuje v luxusní realitní kanceláři jako makléřka, na kterou padne hlavní podezření. „Pracuje v luxusní realitce, je dost od rány a taky docela noblesní. Je příjemné se v takovém seriálu objevit, protože vím, že je sledovaný, oblíbený, a navíc jsem se tam potkala s moc fajn kolegy, které jsem dlouho neviděla,“ vzpomíná na natáčení Kateřina Brožová. Právě mrtvola krásné kolegyně v luxusní vile přivádí kriminalisty do světa realitních makléřů a překvapivých praktik, ke kterým se někdy uchylují. Detektivové budou muset nahlédnout pod pokličku obchodu s luxusními nemovitostmi. „Jsem organizačně schopná a výřečná, takže asi bych dokázala takovou práci dělat, ale zatím jsem nepocítila tu potřebu,“ usmívá se herečka, která se na place potkala s Davidem Matáskem po dlouhých třiceti letech.

„Potkávali jsme se na různých akcích nebo při nějakých příležitostech i pracovních, ale přímo před kamerou jsme spolu točili v Brně a ten film se jmenoval Stalo se to v Aleppu. Hrála jsem tam s Davidem a Martinem Havelkou. Film točil Viktor Polesný a oni dva tam hráli takový parchanty, takový chlapáky, a já hrála něžnou dívku. A to je třicet let, prosím pěkně, takže tak jsme zavzpomínali,“ prozrazuje Brožová, která už jednou nabídku zahrát si v Poldovi dostala. „Tenkrát jsem dostala nabídku na jednu epizodní roli, ale časově se to nesešlo, takže jsem ráda, že druhý pokus už vyšel. A jsem také ráda, že jsem se potkala i s kolegou Honzou Čenským. Sice jen v zákulisí, protože jsme se tak hezky střídali v maskérně, ale i to bylo moc fajn.“

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama