Láska kvete v Ulici v každém věku. Zamilovaná Vilma Nyklová se toho nebojí

V denním seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se v posledních dnech rozehrává v příběhu Nyklových další velká romance. Tentokrát je její hlavní aktérkou Vilma Nyklová, která se začíná chovat jako zamilovaná patnáctka. To je ovšem něco, co Lumír odmítá přijmout, natož to podporovat. Čím více vyvádí, tím více humorných okamžiků to ale přináší…

Lásky není nikdy dost, řekli si tvůrci divácky oblíbeného seriálu Ulice, a tak se rozhodli, že ji vrátí i do života Vilmy Nyklové (Jaroslava Obermaierová). Zpočátku se zdálo, že Vilma našla ve Vildovi Burdovi (Arnošt Goldflam) jen báječného kamaráda na dopisování na sociálních sítích. Ale den se sešel se dnem, a jejich vztah se začal rychle přesouvat z virtuální reality do té skutečné. Díky Vildovi Vilma celá pookřála, zase má na co se těšit. Jenže ne každý jí tento vztah ze srdce přeje.

Lumír v roli přísného rodiče

Zatímco Kateřina (Martina Randová) a Vendula (Anežka Rusevová) Vilmě Nyklové fandí, podporují ji, a dokonce i pomáhají jako správné spiklenkyně, Lumír (Václav Svoboda) se může vzteknout, jen co Vildovo jméno u nich doma zazní. Chová se jako přísný táta náctileté školačky, který by svou dceru nejraději zamkl doma, aby ji měl pěkně pod dohledem. Kateřina se tím sice zčásti baví, ale jeho matka kvůli tomu zuří čím dál víc. A kdyby jen to. Soptící Lumír si myslí, že Vilda má o jeho matku zájem jen kvůli jejím penězům, na což ji samozřejmě neopomene několikrát velmi důrazně upozornit. Protože jsou oba dubové palice, je u Nyklových rázem o pěkně třaskavou směs postaráno.

Vilda se nedá

Lumír může vylítnout z kůže, ale není mu to nic platné. Nyklová si prostě jede svou. A ani Vilda Burda si nehodlá kazit hezké chvíle s Vilmou. Opět za ní přijede, znovu je galantnost sama, navíc Lumírovi i trochu zasáhne do jeho výsostného teritoria. Pro Lumíra je to samozřejmě poslední kapka, ale čím více se vzteká, tím vtipnější to celé vlastně je. Jak si to s ním nakonec vyřídí matka, jíž dojde se synem trpělivost a která o sebe začíná dbát jako nikdy před tím? A jak začne Lumíra krotit Kateřina, jež moc dobře ví, že Lumír vyvádí jen proto, aby mámu ochránil před dalším případným zklamáním?

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama