Mastný a Herman st. přitvrzují, svatba Gábiny a Hermana v ohrožení

Gábina a Jirka Herman patří mezi nejstabilnější a nejoblíbenější páry seriálu Ulice na TV Nova. Společně překonávají těžkosti, jejich lásku by jim občas mohl závidět každý druhý pár. Momentálně se u nich mluví čím dál častěji o pomalu se blížící svatbě, na kterou se všichni hodně těší. Jenže už brzy se právě nad jejich veselkou začne vznášet otazník kvůli kauzám jejich rodičů. Proč kolem nich najednou pořádně zhoustne atmosféra?

V seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, se už nějaký čas skloňuje ve všech pádech svatba Gábiny (Aneta Krejčíková) a Jirky Hermana (Jan Holík). Od chvíle, kdy Jirka požádal Gábinu o ruku, se téměř vše točí kolem jejich sňatku. Gábinina máma Milena Pumrová (Alena Štréblová) se pustila do partyzánské akce usmiřování Jirky a jeho táty (Marek Vašut), s nímž Jiří nebyl v kontaktu dvacet let. Do své konspirace zatáhla celkem záhy i Gábinu a částečně dokonce také partnera Radka Mastného (Pavel Novotný). Tenhle tah jí nakonec vyšel, soudce Jiří Herman st. se vrátil synovi znovu do života. To s sebou však přináší i další nečekané komplikace.

První zkouška svatebních šatů

Gábina s Jirkou si sice do příprav svatby nechtějí nechat od nikoho mluvit, ovšem Gábinina matka je prostě k nezastavení. Podobně je na tom svým způsobem také Jiřího otec, jenž zasahuje synovi do vztahu čím dál víc. Ukočírovat ty dva je občas velmi náročná disciplína, zvláště když Milena Pumrová začne všem dokazovat, jak je nepostradatelná. Na druhou stranu by se pro dceru a vnouče Šimona (Jakub Krause) rozkrájela. Proto není divu, že by chtěla být i na první zkoušce svatebních šatů své dcery. Přestože se zdá, že Gábině a Jirkovi už nemůže jejich štěstí nic pokazit, stačí, aby došlo k malému zemětřesení v jejich rodinách, a hned je všechno jinak…

Láska vs. bitva eg otců

Vše rozpoutal boj o neziskovku mezi Milenou Pumrovou a Radkem Mastným okořeněný Mileninou nezkušeností i naivitou. Z neziskovky si pro sebe odklonila několik tisíc, což samozřejmě nezůstalo utajeno. Když to na ni prasklo, Radek toho využil k jejímu sesazení. To bohužel neunikne ani ctihodnému soudci Hermanovi st., jenž chytí stopu a už se jí nepustí. Podle něj by dění kolem neziskovky mohlo ohrozit Jiřího kariéru u policie, a tak začne jednat, aby tomu předešel. Nebude ale sám, kdo se začne vyzbrojovat do další bitvy eg. Něco takového už bude hodně silná káva i na Gábinu, která je u svých rodičů již na ledasco zvyklá. Odtud to bude už jen krůček k rozhodnutí, které všechny velmi překvapí, k rozhodnutí, se kterým se ovšem Jirka nehodlá smířit: „Hele, pojďme si slíbit, že si tu naši svatbu nenecháme otrávit a zkazit,“ navrhne Gábině. Co bude pro Jirku a Gábinu nadějí, že by přeci jen mohlo být ještě všechno jinak?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama