Nová postava v Ulici! Jaký poprask způsobí Vilda Burda v podání Arnošta Goldflama?

v divácky oblíbeném seriálu Ulice, který běží na TV Nova, se již zítra objeví nová postava, o níž se zde už nějaký čas živě mluví. Nejedná se totiž o nikoho jiného než o Vilmina přítele ze sociálních sítí, o Vildu Burdu. Svým neopakovatelným způsobem ho ztvárňuje Arnošt Goldflam. Jak zasáhne do děje u Nyklových?

V nekonečném seriálu Ulice na TV Nova se čas od času objeví nová postava, která okoření děj a vnese do něj svěží energii. To je i případ Vildy Burdy, kterého hraje Arnošt Goldflam. U Nyklových je tato postava propíraná horem dolem už několik týdnů v souvislosti s tajnostmi Vilmy Nyklové (Jaroslava Obermaierová) a s jejím dopisováním si s přáteli na sociálních sítích. Právě bratranec pana Komrzího je pro Vilmu Nyklovou po dlouhé době spřízněná duše, která ji prostě baví. Pokaždé netrpělivě čeká, až jí odepíše, prožívá s ním trable, jež má kvůli nemocnému jezevčíkovi Karlovi. Jak se nyní ukáže, dokonce mu přispěla i na Karlovu operaci. A právě v tom je ta největší potíž.

Jak zasáhne do děje Vilém Burda

Jakmile Lumír (Václav Svoboda) zjistí, co jeho matka udělala, bude vidět rudě. Podle něj máti nalítla dalšímu podvodníkovi. A podle toho to začne i řešit. Na milého Burdu hodlá podat trestní oznámení, aby si na něj posvítila policie. Ten se však jako mávnutím čarovného proutku objeví u nich v bistru, a to nikoliv náhodou. Zatímco na Vilmu Nyklovou zapůsobil na sociální síti svou vtipností, rozhledem a láskou ke čtyřnohému parťákovi, Lumíra upoutá něčím jiným – svojí přímostí. Jenže místo aby ji Lumír ocenil, bude za ní vidět Burdovu snahu vykličkovat z nepříjemné situace. Jaká je pravda? 

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama