Obsesivní pořádkumilovnost, zbytky z popelnic a swingers party. Ve středeční premiérové Výměně manželek budou hlavními tématy hovorů peníze a sex

Pořádkumilovná Sarah se dostane do tradiční domácnosti v Plzni, kde malá Nela nezvládá základní návyky, všude je nepořádek a v lednici prošlé potraviny. Na druhé straně jede Eva do Hradce Králové, kde na ni čeká Adéla a malý Liam. Eva se Adéle svěří se svou neobvyklou zálibou z mládí. TV Nova nabídne divákům další třeskutý díl Výměny manželek ve středu 29. května ve 20.20.

První rodina žije v malém pronajatém bytě 1+1 v Hradci Králové. Šestadvacetiletá Sarah je aktuálně na mateřské dovolené a její partnerka Adéla, které je třicet dva let pracuje jako uklízečka. Vychovávají spolu syna Liama, kterému je čtrnáct měsíců. Mladé ženy jsou spolu kromě krátké pauzy dohromady 9 let. Sáry rodina žije v zahraničí, a proto tráví se svou partnerkou i Liamem hodně času mimo Českou republiku. Do výměny rodinu přihlásila Sára. Vadí jí, že jí Áďa vyčítá její pedantnost na úklid a přála by si, aby její partnerka začala více dbát na čistotu.

Druhá rodina žije v pronajatém sociálním bytě 2+kk v Plzni. Šestačtyřicetiletá Eva je na rodičovské dovolené. Jejímu manželovi Davidovi je čtyřicet pět let a je řidičem popelářského auta. Mají dceru Nelu, které jsou tři roky. Partneři mají děti i z předchozích vztahů, ale společně vychovávají pouze Nelu. S nápadem přihlásit se do výměny přišel David, aby si Eva vyzkoušela, jak to funguje v jiné rodině, oba mají pocit, že se ve výchově malé neumí sjednotit. Zároveň by byli rádi, kdyby jim to začalo lépe fungovat po finanční stránce.

Pořádkumilovná Sarah jede do Plzně, kde již s přítelkyní kdysi dva měsíce bydlela. Při vstupu do bytu ji okamžitě upoutá nepořádek, není uklizeno, všude je zanesená špína a plesnivé věci v lednici. Sarah řeší malou Nelu, která přes den pije pouze šťávu z lahve, chová se nevhodně k malému pejskovi a není vůbec zvyklá na koupání. Velkým předmětem rozhovorů u náhradního páru se stane nepořádek a nekvalitní či prošlé potraviny v domácnosti. Sára se hned druhý den pouští se svolením Davida do generálního úklidu kuchyně.

Temperamentní Evě se v novém bytě také moc nelíbí, vadí jí, že byt vypadá jako skladiště a je malý. Ze začátku je také zaražena, že v bytě žijí dvě maminky. Eva první den prozradí Adéle, jaký žert plánuje udělat David Sáře, a ta je z toho značně nesvá, dozví se také, že rodina chodívá pravidelně do popelnic pro různé zbytky. Malý Liam si k Evě nedokáže najít cestu, ta se svěří, že si ji pořádně nenašla ani ke své dceři. Eva také Adéle prozradí, že s manželem navštěvovali kdysi swingers party.

Jak si bude pořádkumilovná Eva rozumět s tatínkem Davidem a zvládne pobyt v dle podle ní špinavé domácnosti? A co bude po výměně říkat Sára, která netušila, že bude deset dní trávit se ženou? To diváci TV Nova uvidí ve středu ve 20:20.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama