Okouzlující Petra Nesvačilová přichází do Jedné rodiny plodit potomky s doktorem Mrakem

V Jedné rodině se na klinice IVF objeví Mrakova někdejší milenka Irena (Petra Nesvačilová) a požádá ho o neslýchanou věc. „V Jedné rodině hraju Irenu Hájkovou, což je taková diva. Je to záporná postava, která bude diváky bavit především díky její vrozené obratnosti v drzosti. Tím baví i mě.  Irena dobře ví, co chce, umí skvěle manipulovat s lidmi a příliš se emočně netrápí. Má jednoduchý život. Všechno si to v životě umí pěkně zařídit, to je zajímavé sledovat,“ prozradila o své postavě Petra Nesvačilová. Od první chvíle bude zřejmé, že Mrak má pro Irenu jistou slabost. „Tvořili velmi náruživý pár a jejich vztah byl hodně postavený na chemii. Žili takzvaně tady a teď. Irena se vrací do Mraková života, aby ho udělala životně i zkušenostmi bohatším. Přesně tak by to řekla i ona,“ uzavírá se smíchem své povídání oblíbená herečka.

Petra Nesvačilová jako Irena v Jedné rodině

Mrak kdysi Ireně slíbil, že pokud bude mít v budoucnu problém počít dítě, je připraven jí pomoct třeba i nad rámec své profese reprodukčního gynekologa. Tenkrát ovšem netušil, že k plnění slibu dojde právě ve chvíli, kdy bude v relativně čerstvém a spokojeném vztahu s Lejdy (Eva Holubová). Jak všichni vědí, Mrak (Petr Čtvrtníček) sliby obvykle plní. Dodrží ho i tentokrát nebo své zásady výjimečně poruší? A jak se k celé situaci postaví Lejdy?

Kromě Mraka řeší mráčky ve vztahu i Petr (Cyril Dobrý). Rád by si udobřil Kláru (Zuzana Vejvodová) a vymyslel překvapení, které by ji ohromilo. Dá na radu dětí a pustí se do tak velké úpravy v bytě, že Kláru opravdu ohromí, ale bohužel úplně jinak, než původně doufal. Olga (Patricie Pagáčová) podstoupila odběr vajíček v celkové narkóze a po probuzení nepoznává Viléma (Vašek Matějovský). Ten se jí snaží připomenout jejich společné chvíle z minulosti, ale pro Olgu je stále cizím člověkem…

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama