Plnej kotel: autobazar

Sedmý díl pekelně zábavného pořadu za hranicí motorismu, plného skečů, bourání mýtů, speciálních hostů a výzev Plnej kotel uvidíte na Prima COOL 25. března. Oblíbená moderátorská dvojice Michal Suchánek s Richardem Genzerem jede na plnej kotel. Testování aut v podobě, jakou jste ještě neviděli!

V dalším dílu zábavné auto-moto talkshow plné výzev navštíví moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer autobazar. Richard bude mít za úkol vybrat auto. Ale situaci si trošku zkomplikuje, bude hledat vůz, do kterého by se Michal styděl sednout a který mu bude podobný vzhledem i charakterem. Zkrátka takový, který ho vystihne. Adeptů bude více… Ale nakonec zvítězí přece jen jenom jeden. Dojde také na zkoušku tankování a mytí auta poslepu, testovací vůz dostane i nový kabát v podobě netradičního polepu fólií.

Do pojízdného studia tentokrát usedne scenárista a režisér Petr Kolečko. Řeč bude o autech, scénářích o autech, ale i o řidičích a jejich projevech za volantem. Petr jako samozvaný řidič-nervák se následně představí také v soutěži Leknín roku. Bude svým úlekem konkurovat ostatním hostům? Na závěr se podíváme na Michala a jeho zkoušku jízdy novým vozem, ze kterého neuvidí ven – a bude se řídit jen instrukcemi ostříleného navigátora.

Sledujte další díl pořadu Plnej kotel 25. března večer na Prima COOL.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama