Plnej kotel: Fantomas a legendární Citroën DS

Šestý díl pekelně zábavného pořadu za hranicí motorismu, plného skečů, bourání mýtů, speciálních hostů a výzev Plnej kotel uvidíte na Prima COOL 18. března. Oblíbená moderátorská dvojice Michal Suchánek s Richardem Genzerem jede na plnej kotel. Testování aut v podobě, jakou jste ještě neviděli!

V dalším dílu zábavné auto-moto talkshow plné výzev si moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer zahraje na filmové postavy obávaného Fantomase a francouzského komisaře a policisty Juva. Co by to ale bylo za natáčení, pokud by je na cestách nedoprovázel legendární Citroën DS! Představí ho, jak se patří, dojde i na zkoušku letu a chybět nebude ani rozhovor s jeho majitelem a sběratelem veteránů, panem Ing. Karlem Čechovským, podle jehož slov je fantastickým, strašně pohodlným a nádherným autem.

Již tradičně navštíví moderátoři vrakoviště, na která putují automobily s ukončenou životností. Co všechno s sebou na takové automobilové pohřebiště, jak probíhá ekologická likvidace vozů a zda i na takovém místě vznikají čas od času nějaké veselé příhody, prozradí ředitel SPV Recycling CZ a.s. Ing. Tomáš Zingopi. Nebude chybět zkouška scény jako z akčního filmu zakončená odhozením cigarety, která zapříčiní výbuch auta. Filmový mýtus? Poprvé na sedadlo spolujezdce usedne žena – herečka Pavla Dostálová. A jak se jí povede v soutěži Leknín roku?

Sledujte další díl pořadu Plnej kotel 18. března večer na Prima COOL.

Zdroj: Prima COOL

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama