Plnej kotel: stonožka v akci

Osmý díl pekelně zábavného pořadu za hranicí motorismu, plného skečů, bourání mýtů, speciálních hostů a výzev Plnej kotel uvidíte na Prima COOL 1. dubna. Oblíbená moderátorská dvojice Michal Suchánek s Richardem Genzerem jede na plnej kotel. Testování aut v podobě, jakou jste ještě neviděli!

V dalším dílu zábavné auto-moto talkshow plné výzev si naše moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer vyzkouší librosáckou tatrovku 813 v terénu. V rozhovoru s vedoucím centra bezpečné jízdy Davidem Selčem padne mnoho informací nejen pro fanoušky tohoto terénního nákladního automobilu, včetně výčtu hlavních předností a možností využití. Jak to asi vypadá, když si Pražáci dovezou Tatra pláž až do Frenštátu na náměstí? A proč je Tatra jako stonožka?

Hostem osmého dílu bude automobilový závodník Aleš Loprais, který představí svou „Královnu“. Ta má 1000 koní a je postavena samozřejmě na tatrováckém podvozku. Hned potom usedne do pojízdného studia, kde ho kluci jaksepatří vyzpovídají aneb všechno, co vás může ve spojitosti s Rallye Dakar napadnout. Michal zavzpomíná na své setkání se šestinásobným vítězem těchto automobilových závodů – Karlem Lopraisem.

Závěrem se podíváme na všechny účastníky soutěže Leknín roku. Jak se v ní povede poslednímu soutěžícímu, Alešovi?

Sledujte další díl pořadu Plnej kotel 1. dubna večer na Prima COOL i FB

Zdroj: Prima COOL

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama