Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

pedantská Nikola z Liberecký kraje zamíří malého bytu v Dublinu do rodiny, kde se tolik nedbá na pořádek. Z Irska do Česka namíří pohodová Petra do rozlehlého domu do rodiny s přísným režimem.  Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 20. března ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

První rodina žije v Novém Městě pod Smrkem ve vlastním domě se zahradou a bazénem. Nikole je 33 let a momentálně je v domácnosti. Její stejně starý partner Mirek pracuje v Liberci ve fabrice. Mají spolu 9letého Tadeáše a 6letou Elišku. Rodinu do Výměny manželek přihlásila Nikola, protože žijí delší dobu ve stereotypu. Nikola a Mirek jsou spolu jedenáct let. V rodině panuje přísný režim a pořádek, protože maminka je velký pedant na úklid. 

Michal

Druhá rodina žije v irském hlavní městě Dublin v bytě 2+kk. Petře je 38 let a pracuje jako instruktor autoškoly. Michalovi je 44 let a pracuje jako řidič z povolání. Partneři jsou spolu osm let a vychovávají spolu 7letého Jakuba a 12letou Petru, Petřinu dceru z předchozího vztahu. Děti nemluví dokonale česky. Do pořadu rodinu přihlásil Michal, aby si jeho manželka uvědomila, jaký v něm má poklad doma. Petra by zase přála, aby se do úklidu domácnosti zapojil každý člen a aby rodina spolu trávila víc času.

Nikola

Na letišti Nikola zjistí, že letí do Dublinu. Neví, kde to je, ale těší se a doufá, že jede k moři. Nový dům jí z venku připadá spíše jako hotel než dům na běžné bydlení. Uvnitř domu už tak nadšená není, na společné chodbě je nepořádek a smrad. Samotný byt se jí naštěstí ale líbí. A i když hodnotí, že je tam uklizeno, sama by to udělala lépe. Nikolin první dojem z Michala je dobrý, bála se ho víc, ale přijde jí sympatický. Spíše je překvapená z dětí, které nejsou moc kontaktní. Nelíbí se jí, ani že děti jsou velmi vybíravé v jídle. Nikola v nové domácnosti uklízí a uklízí, což vyvrcholí tím, že jí Michal řekne, že je zralá na psychiatrii. Místo toho, aby trávila čas s rodinou, tráví ho s hadrem. Michal by ale chtěl, aby děti více uklízely i po skončení Výměny manželek. S postupem času se ale dočasní partneři stále více hádají ohledně přípravy jídla a úklidu a výměny názorů skončí slzami a urážkami. Do sporu se zapojí i Michalova tchýně.

Petra

Petře se nový dům z venku také líbí a nadšená je, když zjistí, že v nové domácnosti je na zahradě i bazén. Petra si na první dojem sedla jak s Mirkem, tak s oběma dětmi. Hned druhý den ráno zjišťuje, jak nová rodina funguje a snaží se uklízet více, než si myslí, že je třeba. Problém nastane, když Petra zapomene uklidit terasu vše tam zmokne. Další vypjatější situace je, když Tadeáš vylije limonádu na zeď. Petra se ho snaží uklidnit, ale chlapec se bojí, že bude mít u rodičů velký průšvih.

 Příští středu Výměnu manželek nahradí premiérový řada Utajeného šéfa.

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama