RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 15. díl

Sledujte v neděli 9. června 2024 ve 12.00 na Primě

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Domácí pěstování není jen o zelenině. Poradíme, jak na pěstování bylinek poblíž zeleniny, nebo dokonce v jednom záhonu, aby si vzájemně pomáhaly. Žena za ponkem tentokrát vyrobí barovou stoličku se sedátkem z prkénka na krájení. Beze ztrát předvede, jak si doma vykouzlit mexickou kuchyni ze starých rohlíků – přijdou churros na slano s rajčatovou salsou a sýrovým dipem. Pustíme se do výroby letního zeleného věnce na dveře z kombinace živých a umělých květin, který opravdu dlouho vydrží krásný.

Vrátíme se k bylinkám a poradíme, jak je rozdělit podle nároků na stanoviště i jak na jejich pěstování v nádobách na terasách či balkonech. Pustíme se do domácí opravy obuvi snadno a rychle. Zaměříme se na vhodné žvýkací hračky pro psa a rozebereme, které jsou zdravé a vhodné. Probereme i čištění fasády, které není jen otázkou estetiky, ale i funkčnosti a zdravotní nezávadnosti.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama