RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 2. díl

Sledujte v neděli 10. března 2024 ve 12.00 na Primě

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Další cyklistická sezona začíná, projdeme si tedy nejčastější chyby při servisu kol a jak se jim vyhnout. Popíšeme metodu shaping při výcviku psa a ukážeme, jak rozvíjet jeho chování, jak ho nechat přemýšlet a budovat jeho sebevědomí. Vrátíme se ještě k bicyklům a z ráfku starého kola vyrobí naše Žena za ponkem ozdobný jarní věnec. Se zahradníkem Tomášem Trejbalem začneme perfektní rajčatovou sezonu, která se bude celá odvíjet od výběru správné odrůdy pro vaše podmínky. Poradíme, jak na to.

Jaro už je ve vzduchu, a tak je čas oživit naše rostlinky na terasách a v truhlících. Představíme druhy substrátů a jejich vlastnosti s vodou. V rubrice Úklid pro klid se pustíme do výroby univerzálního čističe, který je skvělým pomocníkem třeba na čištění skla ve sprše. Minutový manžel v Lekcích pro ženy předvede, jak řezat měděné trubky pro rozvod vody nebo topení. Pokud chcete mít jaro doma celoročně, můžete si podle našeho návodu vyrobit zlatý déšť nebo hyacint z korálků.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou, odbornicí na úklid Kateřinou Brožovou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama