RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 8. díl

Sledujte v neděli 21. dubna 2024 ve 12.00 na Primě

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Klima se mění, a tak je čas poohlédnout se po nových plodinách, které by se u nás daly pěstovat. Představíme druhy subtropických rostlin, kterým se může dařit i u nás. Poradíme, jak netradičně pěstovat pokojové květiny po jejich sesazení do skupin. Popíšeme hry, kterými doma zabavíte svého čtyřnohého mazlíčka ve chvílích, kdy už nemáte čas na výcvik, ale on má ještě přebytek energie. Ukážeme čtyři nejčastější chyby při úklidu toalety a to, jak na ně vyzrát. Navíc přidáme recept na výrobu univerzálního čističe.

Jahody se pěstují téměř v každé zahrádce. Ukážeme, jak pro ně založit záhon, s čím je nejlépe pěstovat, jak je vysadit i jak na jejich pěstování v nádobách či na balkoně. Ze starých rozbitých porcelánových hrnečků a talířků vyrobíme efektní mozaikový rám zrcadla ze střepů. Minutový manžel v lekci pro ženy předvede, jak ochránit nakvetlé stromy před případnými mrazíky. Žena za ponkem přinese návod na dřevěný obraz s mořskou želvou z epoxidové pryskyřice.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama