RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 9. díl

Sledujte v neděli 28. dubna 2024 ve 12.00 na Primě

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Představíme topinambur, krásnou a jedlou trvalku, kterou můžete pěstovat venku klidně v zimě, a ukážeme, jak ho pěstovat v záhonu i v nádobách. Pokud rádi vaříte, určitě oceníte naše rady pro výběr nádobí a správné zacházení s populárním nádobím nerezovým. Šéfkuchař Luboš Rychvalský se v rubrice Beze ztrát zaměří na vejce a ukáže, jak je naložit do řepného nálevu a nálevu z černého uzeného čaje. Jaro je tu, a tak je nejvyšší čas ozdobit naše parapety a balkony. Žena za ponkem proto vyrobí ze starých prken jednoduchý, ale krásný truhlík na květiny.

Přineseme základní poučky o výživě rostlin – jak poznat, který prvek rostlinám chybí, a představíme novinky v této oblasti. Pustíme se do výroby letních nazouvacích sandálů z kůže a předvedeme její barvení, lepení i sešívání. Náš Minutový manžel v lekci pro ženy ukáže, jak pomocí sloupkového betonu snadno a rychle zabetonovat například sušák na prádlo. Naučíme vás i další jednoduché hry, kterými zabavíte svého pejska, i když jste už unavení nebo nemáte moc času.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama