Rozpalte grily a sledujte napínavý souboj od 23. března, ve 20.15 na Primě, s týdenním předstihem na prima+

Jak se doplňovali během natáčení pořadu Česko na grilu Patricie Pagáčová a Tomáš Zástěra?

Mezi dvojicí moderátorů Česko na grilu to během doby natáčení skvěle fungovalo. Oba průvodci pořadem se shodují, že si na place užili bezvadný čas.

Tomáš Zástěra vzpomíná: „Měl jsem ve své kariéře několik mužských kolegů a musím přiznat, že mi ženský element vyhovuje víc. Energie se netříští, nedochází k souboji ega. Fakt to funguje. A to jsme se s Patricií na castingu ani nesešli, až na ostré zkoušce.“ Přiznává ale, že na drobné třenice a komplikace došlo: „Jsem zvyklý mluvit spatra, co mě zrovna napadne. Což u pořadu tohoto formátu logicky nejde. Pro Patricii jako herečku to bylo asi snazší. Pro mě bylo náročné tvořit odbočky ze scénáře, vložit něco humoru a pak se zase vrátit tak, aby Patricie věděla, kde navázat podle scénáře.”

Patricie Pagáčová na tiskové zkoušce k uvedení pořadu potvrdila, že spolupráce byla skvělá: „Tomáš byl výborný parťák na moderování, protože se tím na rozdíl ode mně živí. Takže se od něj i očekávalo, že bude dobrý moderátor. Ode mne se očekávalo, že budu špatná moderátorka.” (smích)

S tím nesouhlasí její parťák: „Patricie byla vynikající moderátorka. Na počátku natáčení sice říkala, že se musí držet scénáře, v průběhu natáčení jsme se ale dostali i na odbočky od scénáře a bylo to bezvadné.“

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama