Slovenská strela zasáhne Jednu rodina. Jedna z hereček navíc prozradila velké tajemství!

Poté, co došlo k odhalení, že Olga (Patricie Pagáčová) tajně zamrazila embrya Sikorových, rozhodl se ji Hladký (Tomáš Pavelka) potrestat a poslat ji na stáž do Bratislavy. Místo ní má do laboratoře nastoupit sympatická „slovenská strela“ Beata (Diana Mórová), která na kliniku vtrhne jako uragán. „Moje postava se jmenuje Beáta, přijíždí ze slovenské kliniky na stáž, aby na chvíli zastoupila Olgu. Společně s ní přichází do Jedné rodiny pořádný rozruch, věřím, že Jednu rodinu okoření, nečekejte žádný stereotyp. Zkrátka přijde udělat trošku fičák, který zahýbe mnoha vztahy. Ale nečekejte žádné záludnosti, je to pozitivní postava nebo se ji tak alespoň snažím hrát,“ popisuje svůj úkol v Jedné rodině usměvavá Diana Mórová. Beata se poprvé objeví zrovna ve chvíli, kdy Lejdy (Eva Holubová) pořádá rozlučku se svobodou, protože svatba je za dveřmi. A Beata se tak na klinice aklimatizuje v mžiku oka.

Diana Mórová jako Beata v seriálu Jedna rodina


Změny se odehrají také ve škole. Perry (Elizaveta Maximová) přesvědčí Karla (Tomáš Jeřábek), aby zaskočil za nemocnou tělocvikářku, ale ten brzy zjistí, že na tom s kondičkou není nejlépe a bude se snažit z této povinnosti vyvlíknout. Petra (Tereza Kostková) se rozhodla prodat dům a Norika (Berenika Kohoutová) si myslí, že by část peněz měla dát Filipovi (Filip Blažek), takže se rozhodne za Petrou bez jeho vědomí zajít a přesvědčit ji o své pravdě.

Diana Mórová jako Beata v seriálu Jedna rodina

Velké věci se ději v životě Noričiny představitelky. Berenika Kohoutová dnes představila nový videoklip, kde odhaluje rostoucí těhotenské bříško! Její prvorozená dcerka Lola se brzy dočká sourozence a Berenika se stane dvojnásobnou maminkou. Exkluzivní rozhovor s Berenikou Kohoutovou najdete na Nova.cz. Jak si s jejím těhotenství tvůrci Jedné rodiny poradí? To se diváci dozví už brzy!

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama