Špatné zprávy pro Ivu z Ulice kvůli její nehodě!

Iva Klímová si v seriálu Ulice na TV Nova prochází hodně náročným obdobím. Od chvíle, kdy autem srazila opilého mladíka, si připadá jako ve zlém snu. Čelit následkům této havárie totiž nyní znamená ohrozit celou rodinu. Jaké neradostné vyhlídky má Iva před sebou?

V divácky oblíbeném seriálu Ulice, jenž běží na TV Nova, otevřeli tvůrci téma, které se může stát doslova komukoliv. Stačí málo, jen být v nesprávnou chvíli na nesprávném místě, a člověk se ocitne v maléru, ani vlastně neví jak. V seriálu se to stalo Ivě Klímové (Hana Baroňová). Ta má teď obrovské výčitky svědomí kvůli nehodě, k níž došlo před necelým měsícem. Tehdy ji a Báru (Eliška Bašusová) napadli v podzemních garážích tři opilí mladíci. Iva zpanikařila, ve snaze uniknout sešlápla plyn a jednoho z nich nabrala na kapotu.

Následky pocítí celá rodina

Ivě se nedávno sice ulevilo, když se dozvěděla, že dotyčného mladíka nezabila a že ten dokonce ani neutrpěl vážné zranění, tím však její noční můra nekončí. Iva se v žádném případě nezříká své odpovědnosti, přesto ji docela vyděsí, jaké následky ponese ona i celá její rodina. Čeká ji nejen soud, ale také vyplacení odškodného. A podle toho, co jí prozradí advokátka Elen Mrázová (Eva Elsnerová), si bude muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Co všechno je ve hře? Co Ivu pořádně vyděsí? A jak se bránit? To napoví tato emotivní ukázka z pátečního dílu Ulice.

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama