Špína, prach, smrad, nepořádek a vši ve Výměně manželek

Temperamentní Martina ze Znojma zamíří do Nového Dvoru do domácnosti se čtyřmi dětmi, kteří žijí doslova v bojových podmínkách. Na druhou stranu zavítá druhá Martina do rodiny ze zcela odlišným životním stylem. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 13. března ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

První rodina žije ve Znojmě v nově zrekonstruovaném bytě 3+1. Martině je 36 let a je na mateřské dovolené. Jejímu partnerovi Vaškovi je 28 let a je zaměstnán jako stavební dělník. Mají spolu skoro dvouletého Vašíka. Do Výměny manželek se přihlásili, protože oba partneři rádi pořad sledují a Martina má ráda adrenalin. Chtějí vyzkoušet něco nového, co jentak každý nezažije. Jsou spolu čtyři roky a plánují svatbu.

Martina z Nového Dvora

Druhá rodina žije v obci Nový Dvůr v Plzeňském kraji. Mají zde pronajatý byt 3+1, který se snaží vlastními silami vylepšit. Třicetiletá Martina je na úřadu práce. Devětačtyřicetiletý Milan chodí do práce jako bodovač. Spolu mají tři děti: Leontýnku (7 let), Leona (6 let) a Martínka (4 roky). Partneři jsou spolu sedm let a v péči ještě mají Martininu devítiletou dceru Páju z předchozího vztahu. Milan má ještě dalších pět dětí. Do Výměny manželek rodinu přihlásila Martina, aby Milan pochopil, že Martina na výchovu nemůže být sama. 

Milan

Martina z Nového Dvoru se na cestě do nové domácnosti přizná, že si jede odpočinout, ale byla by moc ráda, kdyby jí Milan pochválil, že je šikovná. Nové, přechodné bydliště ve Znojmě se jí líbí. Přijde ji moderní a podle fotografií páru na stěně ji připadá, že jsou spolu šťastní. Emoce a slzy ji přemohou, protože cítí, že v jejím novém bydlišti se lidé mají opravdu rádi. Hned druhý den Vašek nabyde dojmu, že nová manželka mu s domácností nepomůže a bude na všechno sám. Při rozhovoru s Martinou zjistí, že její vztah je přesný opak toho, co on má se svou snoubenkou. Vašek se snaží vymyslet nějaké aktivity, aby se Martině ve Znojmě líbilo, ale ona neprojevuje skoro žádný zájem. Martina často brečí, protože ví, že s Milanem nemá vztah, po jakém opravdu touží.

Martina ze Znojma

Martina ze Znojma v Novém Dvoře nadšená není. V bytě je smrad, špína a nepořádek, všude jsou pavučiny a záchod ji odradí tak, že si na něj nechce sednout. Při procházení dalších pokojů si připadá, že je někde, co neslouží jako bydlení pro lidi. V dětském pokoji, nechápe, jak tam mohou žít děti. Druhý den je v Novém Dvoře dusno. Martina zjistí, že děti jí vůbec neposlouchají. Martínek nosí do bytu dřevo a Pája si nechce přestat hrát s nožem, i když se jí to Martina snaží důrazně zakázat. Martina brzy pochopí, že to sama zvládnout nedokáže. Když se Milan dříve vrátí z práce, uzná, že jeho děti jsou nezvladatelné. Martina brzy odhalí, že Pája má vši a zjistí, že Milan o tom věděl, ale neřekl jí to….

Jak dopadne velmi emotivní Výměna manželka uvidí diváci na TV Nova zítra ve 20:20.

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama