Těhotenství, hazard i odhalené tajemství. Vanda z Ulice hraje vabank

V seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, to opět začíná vřít pod povrchem hned na několika frontách. Tentokrát to bouchne u Vandy, která v poslední době riskuje čím dál víc kvůli tajným návštěvám herny. Teď však na její konspirace kápne samotný Luděk. A bude zle…

Průšvihářka Vanda (Kristýna Hrušínská) patří v seriálu Ulice na TV Nova mezi nejoblíbenější postavy, i když má ke kladným hrdinkám docela daleko. Diváci jí přesto fandí, protože je prostě baví její nejrůznější eskapády, zejména soužití s Luďkem (Vasil Fridrich), jehož si šikovně omotala kolem prstu. Dokonce i nyní jí Luděk zobe z ruky, i když to na konci loňského roku mezi nimi vypadalo spíš na rozvod. Luděk hodně dlouho vydýchával fakt, že mu Vanda lhala do očí, dokonce i před oltářem, a že se až po uši zadlužila v kasinu, což vlastně ohrozilo i jeho majetek. Takřka půl roku to trvalo, než vzal Luděk Vandu znovu na milost, ovšem s jistými podmínkami, aby měl pod kontrolou její finance.

Vanda opět v osidlech hazardu

Luděk Vandě věří, ta ale znovu vystrkuje růžky. Stačila jedna návštěva herny, aby se Vanda zase ocitla na scestí a posléze opět podlehla pokušení. Sama si myslela, že je už za tím, že se k hraní nikdy nevrátí. Teď v tom už zase lítá. Lže Luďkovi, obstarává si falešná alibi, balancuje na hraně, aby vyhrála nazpět prohrané peníze. To vše v době, kdy se s Luďkem raduje z možného těhotenství a kdy řeší další osudy Hany (Adéla Gondíková), jíž se zhoršuje její Parkinsonova choroba.

Luděk na stopě Vandina tajemství

Právě na Hanu se Vanda doma často vymlouvá, když vyráží do herny. Teď se ale chybička vloudí. Vanda namluví Luďkovi, že jde s Hanou do kina. Jenže Hana na něj později narazí u Blanky (Linda Rybová), a malér je na světě. Luďkovi celkem rychle dojde, že Vanda mu zase lže. A rozhodně to nenechá jen tak. Vandu si okamžitě pěkně drsně podá, bez ohledu na to, jak to vypadá s jejím těhotenstvím… Vybalancuje Vanda i tenhle obří průšvih? Co všechno Luděk zjistí? A jak se k tomu postaví? Do jakého riskantního podniku se Vanda pustí, aby zachránila, co se dá?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama