Utajený šéf si mezi balíky vyslechne, že je jak zpomalený film

Diváci reality show Utajený show nahlédnou pod pokličku české pobočky nadnárodní expediční společnosti, která doručí i 300 tisíc balíků v jediný den. V převleku mezi své zaměstnance vyrazí Miloš Malaník, který před třiceti lety začínal jako kurýr u konkurence a dnes je ředitelem mezinárodní společnosti DPD. Vybaví si, jaká dřina to byla, nebo začne fňukat při první vykládce plného kamionu pneumatik. Jak vydýchá to, že zaměstnanci nechávají zásilky bez dohledu nebo si s nimi občas zahrají házenou? Pod pokerfacem to bude pořádně vřít. Poslední kapka přijde nečekaně brzy a šéf má co dělat, aby vydržel až do konce. Premiérový díl Utajeného šéfa uvede TV Nova ve středu, 1. května, ve 20:20 hod.

„Mou motivací je podívat se napříč celou firmou, jestli ta prozákaznická linka, kterou razím, opravdu funguje,“ říká generální ředitel DPD Miloš Malaník, jehož první kroky v přestrojení povedou do depa, kde se třídí balíky jednotlivým kurýrům. Při rozvážce zboží, zjistí, kolik lidí není doma a chce nechat balík před dveřmi, aniž by podepsali jeho převzetí.

Generální ředitel si zkusí také, jaké to je rozvážet balíky na elektrokole. Pří kontrole poškozených balíčků zjistí, kolik se jich musí znovu přebalit, a nebo poslat zpět odesílateli. Na zákaznické lince zjistí, že je jak zpomalený film.  

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama