Utajený šéf si vyslechne, že je lenochod

Diváci reality show Utajený šéf se podívají do Rýmařova na montované dřevostavby. Drsný šéf si nalepí kozí bradku a z vyhřátého auta a pohodlné kanceláře půjde tvrdě pracovat rukama. V přestrojení chce mezi dělníky zjistit, jak zvýšit zisk firmy. Na jaké nedostatky narazí a s čím bude spokojen odhalí epizoda ze společnosti RD Rýmařov, kterou uvede TV Nova ve středu 24. dubna ve 20:20.

V čele společnosti stojí perfekcionista Jiří Buchal. Jeho nástup do firmy by se dal shrnout takto: přišel, viděl, vyhodil celé vedení. Bude i tentokrát sekat hlavy? A prostřelí si nohu pneumatickou pistolí, či neprostřelí?

Každá výzva je pro Jiřího příležitost posunout firmu zase o kousek dál. Když přišla nabídka jít do utajení, neváhal ani minutu. „Ze začátku jsem udělal vítr nahoře a v utajení chci udělat vítr i dole. Věřím, že chyby, které najdu, a rady, které posbírám, nás mohou posunout k úspěchu v západní Evropě,“ říká ředitel RD Rýmařov Jiří Buchal, kterého maskéři a kostyméři promění tak, že ho téměř nepozná ani vlastní rodina.

První cesta Jiřího v roli Františka vede na kontrolu party, která pracuje na hrubé stavbě. Chce prověřit kvalitu, rychlost a pečlivost svého týmu. První nedostatek, který zjistí je, že nikdo na stavbě nemá ochranou helmu. Také se mu nelíbí, že se na pracovišti kouří a nedopalky se válí na podlaze dřevostavby.

Na druhé štaci chce Jiří prověřit informovanost zaměstnanců, jak funguje komunikace mezi kancelářemi a výrobou, zda celý proces nezdržuje špatná příprava dokumentů. Třetí den půjde na stavbu atypického domu pro náročného zákazníka, kde se neodpouští sebemenší chybička. Zde Jiří zjistí, že je opět pomalejší než jeho kolegové, ale ani není tak zručný. Díky němu nemalé množství sádry padne na odpis. Dokonce je nazván lenochodem. „Jediná ztráta na stavbě jsem byl já,“ uzná ředitel Jiří Buchal. Úplně vyřízený šéf svůj poslední den v přestrojení stráví ve výrobní hale, kde chce prověřit práci v logistice.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama