V Ulici se objeví Sebastian! Koho si tento hudebník a účastník Survivora zahraje?

V divácky oblíbeném seriálu Ulice se v epizodních rolích občas ukážou tváře známé ze showbyznysu, sportu apod. Zejména fanynky nyní určitě zajásají, protože další z těchto tváří bude sympatický hudebník a účastník poslední řady Survivoru Sebastian Navrátil. Jak si natáčení užil a jakou roli si v seriálu střihl? 

Ulice_Sebastian, Hrusinska, Wehrenberg

Devatenáctá sezona Ulice, populárního seriálu na TV Nova, začíná pomalu nabírat na obrátkách. Hodně napilno mají také tvůrci. V ateliérech je prostě stále cvrkot, který nyní zažil i hudebník a účastník poslední řady Survivora Sebastian.

Ulice_Sebastian, Hrusinska

Koho si v Ulici zahraje?

Při natáčení v Coolně se Sebastian bohužel nepotkal s Pítrem Havránkem, jenž v Ulici hraje barmana Honzu, tohle setkání by bylo asi hodně vtipné, kluci by měli co probírat. I tak si to ale v Ulici užil. Aby taky ne, když si zahrál s Kristýnou Hrušínskou, uliční průšvihářkou Vandou (Kristýna Hrušínská). Pikantní je, že se Sebastian objeví v roli mladíka, kterého Vanda doučuje angličtinu. Proč pikantní? Sám totiž angličtinu ovládá velmi dobře. A tak se tu naskýtá jedna zajímavá otázka. Stane se důvodem Luďkovy žárlivosti? Anebo je za tím ještě něco jiného? Tvůrci Ulice se zatím tváří tajemně, ale jedno je jisté. Diváci mohou už nyní v Ulici sledovat další Vandiny maléry, jichž rozhodně nebude málo.

Ulice_Sebastian, Hrusinska, Wehrenberg

Co na sebe Sebastian prozradil?

Sebastian je na hudebních pódiích jako doma, na svém kontě má i několik úspěšných videoklipů. Před nedávnem zazářil také v reality show, kde ho kamery provázely takřka na každém kroku čtyřiadvacet hodin denně. Účinkování v seriálu je ale přeci jen trochu něco jiného…

„Byla to milá zkušenost. Sice jsem toho v rámci natáčení moc neřekl, ani nevím, jestli se to dá považovat za herectví, ale bylo to fajn. V ateliérech se mi moc líbilo. Přiznám se, že už je to docela dlouho, kdy jsem naposledy Ulici v televizi viděl, takže to určitě co nejdřív napravím,“ dodává Sebastian Navrátil k natáčení.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama