Vanda z Ulice si nebezpečně zahrává! Po roce znovu v herně…

Vanda Voláková z divácky oblíbeného seriálu Ulice, který běží na TV Nova, si prostě nedá pokoj. Chvíli sekala latinu, aby si udržela Luďka, teď už zase vystrkuje růžky. Dokonce se znovu vypraví do herny. Jakého překvapení se tam dočká a jak velké pokušení to pro ni je?

V seriálu Ulice na TV Nova se Vanda (Kristýna Hrušínská) vrhá do dalšího riskantního dobrodružství. Hanu (Adéla Gondíková) vezme do herny, aby tu zažila ten pravý adrenalin. Přitom to není tak dávno, co sama na hazard doplatila. Tak dlouho pokoušela osud, až rozfofrovala, co mohla, a zadlužila se až po uši. Luďkovi (Vasil Fridrich) lhala takřka do očí, aby to na ni neprasklo ještě před svatbou. Přestože se zdálo, že s máminou (Miluše Šplechtová) pomocí zažehná i tenhle průšvih, Luděk se nakonec o všem dozvěděl a začal běsnit. Ihned požádal o rozvod, Vandu už nechtěl nikdy vidět. Té se podařilo manželství zachránit, ovšem musela slíbit, že se kasinu vyhne obloukem. Luděk si navíc vymínil, že bude mít naprostý přehled nad jejími financemi. Ovšem ani to Vandu očividně nepoučilo…

Znovu na místě činu

Vanda opět začíná pokoušet osud. Před Luďkem má svá tajemství, velkou spojenkyní i novou kamarádku našla v Haně. Myslí si, že se jí podařilo udělat za hraním tlustou čáru, že je už ze všeho venku. Navíc Hana nemá o této temné stránce Vandiny minulosti ponětí. Vanda se tím samozřejmě nechlubí, i když jí leccos naznačila. Proto ji docela nepříjemně zaskočí setkání s někým, kdo si ji velmi dobře pamatuje – s krupiérem z kasina, v němž byla svého času vařená pečená. Jak to Vanda ustojí? Co by se Luďkovi určitě ani trochu nelíbilo? A jak to má Vanda s hraním nyní?

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama